Bunu düşün. Dünya egemen sınıf eliti olsaydınız, bir grup insanı onlardan korkutmak için ne yapardınız? Hilary Clinton’ın çocukları gençlik serumu veya BS almaktan korktuğunu söylerlerdi.

Hepimiz Bill Gates, Hilary Clinton, George Soros, Elon Musk ve daha fazlasından korktuğunuzu biliyoruz.

Her zaman aşı yaptırmaktan ne kadar korktuğunuzu yazıyorsunuz. Yeraltında yaşamak için acil sığınaklardan ne kadar korktuğunu yazıyorsun. Sizi izlediklerinden korktuğunuz için normal bilgisayarları bile kullanmayacağınızdan çok korktuğunuzu yazıyorsunuz.

Korkmuyorsan neden bu kadar paranoyak?

Paranoyanın tanımı: Paranoya, belirli bir korku ile ilgili sürekli endişedir.

Paranoyak olduğunuzu düşünmeyebilirsiniz, ama biz normal insanlar için. Bu çok, çok açık bir yardım çığlığı.

Öyleyse lütfen bir terapist arayın çünkü paranoya birden fazla zihinsel bozukluktan kaynaklanıyor ve tek hayatınızın tadını çıkarmayı hak ediyorsunuz.

Author

30 Comments

1. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, sağolun

2. Kırşehir dan kimler var. Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. . Merhaba herkese web siten inan ki çok iyi, saolun , banu – 287

3. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. . selamun aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 291

4. Bu konu : ” Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler , gaye – 250

5. Tunceli dan kimler var. Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. . Selamlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 136

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 128

7. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 427

8. Bu konu : ” Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, sağolun , Aylin – 336

9. Bitlis merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, twitter da paylaştım 21-05-2021 22:32:12

10. Bu konu : ” Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 304

11. Bu konu : ” Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım , ali – 222

12. Gaziantep merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 13:59:44

13. Siirt dan kimler var. Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. . Selam web siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 358

14. Hakkari merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 07-06-2021 12:29:28

15. Iğdır dan kimler var. Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. . Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 156

16. Mrb siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Osmaniye merkezden ben emin. Mrb sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-06-2021 22:39:15

18. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. . Slm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 318

19. Bayburt merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım 27-06-2021 10:55:45

20. Bu konu : ” Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 432

21. Bu konu : ” Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, sağolun , – 449

22. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

23. Karabük merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, sağolun 18-07-2021 04:47:00

24. Uşak dan kimler var. Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 242

25. Mrb sayfan ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Samsun dan kimler var. Elitler Dikkatinizi Dağıtmak İçin Kendileri Hakkında Komplolar Yaratır. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 111

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link