Kabul etmek istemeyebilirsin ama doğru olduğunu biliyorsun. Elitler, onun acımasız ve değiştirilemez yasalarını ve gerçeklerini ortaya çıkarmak için doğayı gözlemlemek ve onunla etkileşimde bulunmaktan dolayı yüzyıllar boyunca güçlerini pekiştirmişlerdir. Lex Talionis, orman yasası ve misilleme yasası insan kadar eskidir. Mahkemeler aracılığıyla bildiğimiz “yasa”, doğa hukukunun sadece bir uzantısıdır. 300 kişilik komiteyi araştırmak veya 13 kan hattını merak etmek yerine, elitlerin yaptığı gibi doğaya bakın. Sonuçta, eğer onları yenemezseniz …. en azından oyunlarına göz atın. Bu, aşağıdaki videonun kısa bir özetidir. Zevk almak

https://www.youtube.com/watch?v=PnyAQbBzCr8

Gönderen … BasedAttractor
[comments]

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz hayran edici, şukuladım , doruk – 182

2. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki çok güzel, sağolun , mehmet – 355

3. Nevşehir dan kimler var. Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 466

4. Selamlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. Gümüşhane dan kimler var. Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri . selam arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 275

6. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-03-2021 07:38:53

7. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 496

8. Adıyaman dan kimler var. Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri . Merhaba herkese web siten gerçekten çok güzel, teşekkürler , ziya – 442

9. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , – 480

10. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 92

11. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 470

12. Bitlis dan kimler var. Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha iyi, teşekkürler , banu – 488

13. Selam siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

14. Muş merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 05:14:34

15. Merhaba web siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

16. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

17. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 249

18. Elazığ merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-06-2021 04:32:42

19. Bitlis dan kimler var. Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri . Selamlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 406

20. Eskişehir dan kimler var. Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri . Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, saolun , Aylin – 446

21. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 464

22. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla güzel, saolun , Emine – 175

23. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun , ali – 236

24. Sivas merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, şukuladım 20-07-2021 19:10:00

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link