Kabul etmek istemeyebilirsin ama doğru olduğunu biliyorsun. Elitler, onun acımasız ve değiştirilemez yasalarını ve gerçeklerini ortaya çıkarmak için doğayı gözlemlemek ve onunla etkileşimde bulunmaktan dolayı yüzyıllar boyunca güçlerini pekiştirmişlerdir. Lex Talionis, orman yasası ve misilleme yasası insan kadar eskidir. Mahkemeler aracılığıyla bildiğimiz “yasa”, doğa hukukunun sadece bir uzantısıdır. 300 kişilik komiteyi araştırmak veya 13 kan hattını merak etmek yerine, elitlerin yaptığı gibi doğaya bakın. Sonuçta, eğer onları yenemezseniz …. en azından oyunlarına göz atın. Bu, aşağıdaki videonun kısa bir özetidir. Zevk almak

https://www.youtube.com/watch?v=PnyAQbBzCr8

Gönderen … BasedAttractor
[comments]

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz hayran edici, şukuladım , doruk – 182

2. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki çok güzel, sağolun , mehmet – 355

3. Nevşehir dan kimler var. Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 466

4. Selamlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. Gümüşhane dan kimler var. Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri . selam arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 275

6. Bitlis merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-03-2021 07:38:53

7. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 496

8. Adıyaman dan kimler var. Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri . Merhaba herkese web siten gerçekten çok güzel, teşekkürler , ziya – 442

9. Bu konu : ” Elitler Elittir çünkü Her Türlü Aldatma, Kamuflaj ve Aldatma Yöntemleri ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , – 480

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link