Yaptıkları şey düşünülemez. Ortalama suçlular biraz para kazanmak için güneşi engellemek istemezler. Elitler yapar.

Birkaç yıl önce Çin yapay güneş yaratmaya bu kadar odaklanmışken, ne yaptıklarını bilmiyordum. Doğal güneş zaten bu kadar büyük ve parlakken neden yapay güneş yapalım? Sanırım solar minimum gerçekten geliyor mu?

Hayır yanılmışım. Geçenlerde Bill Gates güneşi kısmak istediğini açıkça itiraf etti ve şimdi nedenini biliyorum.

Küresel ısınmayı önlemek mi? FU Bill. Yapay enerjiden yararlanmak için güneşi engellemek istediğini biliyorum.

Elitler suya, havaya sahip olacak (onu kirleterek) ve şimdi Güneş’e sahip olmak istiyorlar.

Gezegendeki çoğu yaşam formu güneş olmadan yaşayamaz, ayrıca güneşin yapay ışıkların sahip olmadığı doğal işlevleri vardır.

Bu Elitler ne kadar kötü olabilir? Doğal kaynakları neden yok edelim? Ve Tanrı nerede?

Düzenleme: Ve FU siz Çinli olumsuz oylar.

Author

11 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

2. Kahramanmaraş dan kimler var. Elitler insan kötülüğünün ötesindedir . Selamlar paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , – 88

3. Bu konu : ” Elitler insan kötülüğünün ötesindedir ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 17

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elitler insan kötülüğünün ötesindedir ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 98

5. Manisa dan kimler var. Elitler insan kötülüğünün ötesindedir . Merhabalar paylaşım ciddiyim iyi, saolun , emin – 224

6. Tunceli dan kimler var. Elitler insan kötülüğünün ötesindedir . Merhaba web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 125

7. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

8. Balıkesir merkezden ben ali. Selam herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun 27-03-2021 10:58:46

9. Bu konu : ” Elitler insan kötülüğünün ötesindedir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 31

10. Edirne merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-04-2021 05:51:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link