Bal arıları, mahsullerde yılda 30 milyar dolardan sorumludur. Arı popülasyonundaki bu düşüş devam ederse, arıların tozlaştığı tüm bitkileri, bu bitkileri yiyen tüm hayvanları ve besin zincirini kaybedebiliriz. Bu da arıların olmadığı bir dünyanın 7 milyar veya daha fazla olan küresel insan nüfusunu sürdürmek için mücadele edebileceği anlamına geliyor.

Author

30 Comments

1. Niğde merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, saolun 02-07-2021 08:15:43

2. Bu konu : ” Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten dikkat çekici, saolun , ali – 10

3. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 262

5. Bu konu : ” Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 127

6. Mardin merkezden ben ahmet. Slm siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım 06-07-2021 07:18:04

7. Merhabalar web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım

8. Burdur merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, sağolun 06-07-2021 07:36:17

9. Yozgat merkezden ben ziya. Selamlar sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 06-07-2021 13:41:11

10. Bu konu : ” Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, sağolun , gaye – 401

11. Kilis dan kimler var. Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. . Selam sayfa ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 450

12. Aksaray merkezden ben Hasan. Slm sayfa harbiden çok iyi, saolun 12-07-2021 00:46:11

13. Bu konu : ” Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ali – 419

14. Merhabalar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. . Slm bu web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 289

16. Çorum merkezden ben doruk. Slm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 27-07-2021 06:43:02

17. Denizli merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 27-07-2021 20:40:38

18. Ordu merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 28-07-2021 00:40:20

19. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. . Merhabalar siten gerçekten hayran edici, sağolun , Gürbüz – 485

20. Bu konu : ” Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , memo – 277

21. Kars dan kimler var. Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. . Merhaba bu web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 415

22. Zonguldak dan kimler var. Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. . merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 108

23. Bu konu : ” Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. ” çok güzel. Mrb siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 326

24. Kırıkkale merkezden ben ziya. Merhabalar siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2021 16:06:22

25. Bu konu : ” Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 104

26. Aksaray merkezden ben ahmet. Slm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-09-2021 01:41:57

27. Bu konu : ” Elitler, insan nüfusunu azaltmak için Arı popülasyonunu azaltıyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden güzel, saolun , Gürbüz – 219

28. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, şukuladım

Write A Comment