Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu?

Kuyruklu yıldızların veya asteroitlerin çoğu, en zeki Elitler bile bu kayaların Dünya’ya çarpıp çarpmayacağını tahmin edemez.

Olay Nisan olabilirdi ama hayatta kaldık, Mayıs olabilirdi ama sanırım hayatta kalacağız, bu Temmuz ya da Kasım olabilir …. kim bilir? Bu kayalar her zaman Dünya’ya geliyor ve kelimenin tam anlamıyla Dünya’ya gidiyorlarsa onları durdurabilmemiz mümkün değil.

Elon Musk’ın hangi tarafla olduğunu bilmiyorum, ama Mars’a taşınmaktan bahsediyor, bazen de birçok şekilde olası yaklaşan kıyametten bahsediyor. Yakın gelecekte insan ırkının hayatta kalma oranı konusunda kötümser görünüyor.

Neden Mars’a uzay aracı yapmaya çalışıyor? Ay ya da gökyüzü şehri değil, Mars?

Netflix Salvation, sıfırdan başlamak için sadece 160 kişiye ihtiyaç duyulduğunu söylüyor, Interstellar filmi de yeni gezegene sadece 5000 embriyo alıyor.

Elon Musk bizi Mars’a götüremeyen bir dolandırıcı ya da kuruntusal bir sahte mühendis ya da sadece Elitler ya da gerçek bir dahi için bir palyaço olabilir, kim bilir? Kimse bilemez.

Şimdi gördüğüm şey, virüs durumuna karşı tutarsız politika. Virüsün çok fazla tehdit olmadığını ve ticaret ve seyahat yapmaya devam etmemiz gerektiğini söylediler, o zaman tüm ekonomiyi dondurucu bir kilitlenme var, sonra 5 milyon enfekte ve 320000 öldüğünde aniden kilitlenmeyi kaldırdılar.

Ne oluyor? Sadece aşılarla ilgili olamaz, gündem tutarsız, her ay taktikleri değiştiriyorlar, sanki gelecek ay ne olacağını bilmiyorlar ve bizim kadar karıştılar.

Bir tür felaketin geldiğini bilmeliler. Cataclysm olayının problemi, kimse olup olmayacağını bilmiyor. Yani iki planları var. Biri plandan kaçıyor (Mars ya da sığınaklara ya da gökyüzü şehrine), diğeri de felaket olayı gerçekleşmeden sonra Dünya’yı yönetiyor.

…Sadece benim fikrim. Tüm bu kaosun sadece aşılar ve mikroçiplerle ilgili olduğunu düşünmek çok şüpheli.

“Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu?” üzerine 64 yorum

1. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 21-05-2020 15:10:48

2. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 19:00:21

3. Kırıkkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 25-05-2020 00:53:26

4. Konya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım 28-05-2020 01:12:51

5. Kars merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın inan ki çok iyi, teşekkürler 12-06-2020 18:52:37

6. Konya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, şukuladım 20-06-2020 17:57:24

7. Adana merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 21-06-2020 08:55:01

8. Çankırı merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 23-06-2020 00:14:06

9. Bolu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-06-2020 07:20:53

10. Ağrı merkezden ben ziya. Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 01-07-2020 13:26:33

11. Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız vallaha billaha mükemmel, şukuladım 02-07-2020 14:22:09

12. Zonguldak merkezden ben ziya. Slm web siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-07-2020 17:44:14

13. Şırnak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 11-07-2020 21:07:03

14. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten harbiden iyi, teraziye tıkladım 02-08-2020 12:26:34

15. Çanakkale merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 06-08-2020 22:13:53

16. Hatay merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 30-08-2020 21:46:28

17. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten vallaha dikkat çekici, saolun 18-09-2020 05:16:27

18. Uşak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-09-2020 17:14:00

19. Muğla merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-09-2020 11:30:59

20. Amasya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:29:40

21. Samsun dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Merhabalar paylaşım gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 380

22. Bursa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-10-2020 15:17:37

23. Antalya dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, saolun , Aylin – 472

24. Bu konu : ” Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 100

25. Yozgat dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Merhabalar sayfa inan ki dikkat çekici, teşekkürler , – 226

26. Diyarbakır dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Selam herkese web siten yeminle hayran edici, saolun , mehmet – 175

27. Bitlis dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Merhaba herkese web siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 84

28. Artvin dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun , emin – 474

29. Yozgat dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 237

30. Bu konu : ” Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 180

31. Erzincan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 06-01-2021 08:51:19

32. Bu konu : ” Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 242

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link