Kuyruklu yıldızların veya asteroitlerin çoğu, en zeki Elitler bile bu kayaların Dünya’ya çarpıp çarpmayacağını tahmin edemez.

Olay Nisan olabilirdi ama hayatta kaldık, Mayıs olabilirdi ama sanırım hayatta kalacağız, bu Temmuz ya da Kasım olabilir …. kim bilir? Bu kayalar her zaman Dünya’ya geliyor ve kelimenin tam anlamıyla Dünya’ya gidiyorlarsa onları durdurabilmemiz mümkün değil.

Elon Musk’ın hangi tarafla olduğunu bilmiyorum, ama Mars’a taşınmaktan bahsediyor, bazen de birçok şekilde olası yaklaşan kıyametten bahsediyor. Yakın gelecekte insan ırkının hayatta kalma oranı konusunda kötümser görünüyor.

Neden Mars’a uzay aracı yapmaya çalışıyor? Ay ya da gökyüzü şehri değil, Mars?

Netflix Salvation, sıfırdan başlamak için sadece 160 kişiye ihtiyaç duyulduğunu söylüyor, Interstellar filmi de yeni gezegene sadece 5000 embriyo alıyor.

Elon Musk bizi Mars’a götüremeyen bir dolandırıcı ya da kuruntusal bir sahte mühendis ya da sadece Elitler ya da gerçek bir dahi için bir palyaço olabilir, kim bilir? Kimse bilemez.

Şimdi gördüğüm şey, virüs durumuna karşı tutarsız politika. Virüsün çok fazla tehdit olmadığını ve ticaret ve seyahat yapmaya devam etmemiz gerektiğini söylediler, o zaman tüm ekonomiyi dondurucu bir kilitlenme var, sonra 5 milyon enfekte ve 320000 öldüğünde aniden kilitlenmeyi kaldırdılar.

Ne oluyor? Sadece aşılarla ilgili olamaz, gündem tutarsız, her ay taktikleri değiştiriyorlar, sanki gelecek ay ne olacağını bilmiyorlar ve bizim kadar karıştılar.

Bir tür felaketin geldiğini bilmeliler. Cataclysm olayının problemi, kimse olup olmayacağını bilmiyor. Yani iki planları var. Biri plandan kaçıyor (Mars ya da sığınaklara ya da gökyüzü şehrine), diğeri de felaket olayı gerçekleşmeden sonra Dünya’yı yönetiyor.

…Sadece benim fikrim. Tüm bu kaosun sadece aşılar ve mikroçiplerle ilgili olduğunu düşünmek çok şüpheli.

Author

85 Comments

1. Malatya merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 21-05-2020 11:37:55

2. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 21-05-2020 15:10:48

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

4. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 19:00:21

5. Kırıkkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 25-05-2020 00:53:26

6. Konya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım 28-05-2020 01:12:51

7. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

8. Çankırı merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten cidden çok iyi, sağolun 05-06-2020 17:57:11

9. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın inan ki çok iyi, teşekkürler 12-06-2020 18:52:37

10. Zonguldak merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, sağolun 14-06-2020 22:31:54

11. Konya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, şukuladım 20-06-2020 17:57:24

12. Ankara merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 21-06-2020 05:32:30

13. Adana merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 21-06-2020 08:55:01

14. Çankırı merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 23-06-2020 00:14:06

15. Bolu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-06-2020 07:20:53

16. Ağrı merkezden ben ziya. Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 01-07-2020 13:26:33

17. Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız vallaha billaha mükemmel, şukuladım 02-07-2020 14:22:09

18. Slm sayfanız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

19. Zonguldak merkezden ben ziya. Slm web siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-07-2020 17:44:14

20. Şırnak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 11-07-2020 21:07:03

21. Van merkezden ben ali. Slm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 20-07-2020 04:49:05

22. Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten harbiden iyi, teraziye tıkladım 02-08-2020 12:26:34

24. Zonguldak merkezden ben ali. Slm web sitesi cidden hoşuma gitti, şukuladım 05-08-2020 05:27:58

25. Çanakkale merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 06-08-2020 22:13:53

26. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Selam sayfan harbiden hayran bıraktı, şukuladım

28. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım

29. Hatay merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 30-08-2020 21:46:28

30. Bilecik merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, teşekkürler 03-09-2020 11:15:49

31. elif yılmaz Reply

Merhaba siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, tebrikler

33. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten vallaha dikkat çekici, saolun 18-09-2020 05:16:27

34. Slm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-09-2020 17:14:00

36. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

37. Muğla merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-09-2020 11:30:59

38. Amasya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:29:40

39. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

40. Samsun dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Merhabalar paylaşım gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 380

41. Bursa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-10-2020 15:17:37

42. Selam sayfanız harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

43. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

44. Antalya dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, saolun , Aylin – 472

45. Bu konu : ” Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 100

46. Selam herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

47. selamun aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, saolun

48. Ordu merkezden ben ali. Merhaba siteniz inanılmaz güzel, şukuladım 25-11-2020 17:31:30

49. Yozgat dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Merhabalar sayfa inan ki dikkat çekici, teşekkürler , – 226

50. Diyarbakır dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Selam herkese web siten yeminle hayran edici, saolun , mehmet – 175

51. Bitlis dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Merhaba herkese web siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 84

52. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

53. Artvin dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun , emin – 474

54. Mrb paylaşımın yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

55. Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, saolun

56. Yozgat dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 237

57. Bu konu : ” Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 180

58. Erzincan merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 06-01-2021 08:51:19

59. Merhaba paylaşımınız yeminle çok güzel, sağolun

60. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

61. Bu konu : ” Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 242

62. Bu konu : ” Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? ” çok güzel. Merhabalar web siten valla dikkatimi çekti, saolun , ali – 237

63. Bitlis merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-01-2021 08:30:40

64. Kahramanmaraş dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Selamlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 478

65. Tunceli dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Slm paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler , banu – 138

66. Merhaba herkese web siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

67. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun

68. İzmir dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Merhabalar web siten cidden iyi, şukuladım , emin – 282

69. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 146

70. Bu konu : ” Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 361

71. Bu konu : ” Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha mükemmel, face de paylaştım , memo – 438

72. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

73. Adıyaman merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, saolun 10-04-2021 12:38:27

74. merhaba arkadaşlar siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım

75. Bu konu : ” Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? ” çok güzel. Selamlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 191

76. Çankırı dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Slm sayfa inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 320

77. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

78. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 105

79. Van dan kimler var. Elitler kuyrukluyıldız olmasa bile bazı felaket olaylarına hazırlanıyor mu? . selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 248

80. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

81. Edirne merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 30-05-2021 15:41:30

82. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 16-06-2021 19:54:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link