Kategoriler
Genel

Elitler neden yaptıklarını yapıyorlar? Bir elit olduktan sonra ya bakıyorsunuz ya da ondan mahrum kaldınız mı? Ya da zengin oldukları ve yapacak başka bir şeyleri olmadığı için, yaşam hala sınırlı olduğu için insanları kontrol etmek ve incitmek yerine mi?

Maddi arzunun deliğine yeterince derin kazdığınızda, yakında yarattığınız deliği hiçbir servet ve gücün doldurmayacağını fark edeceksiniz.

Son derece başarılı olanlar için daha kötüsü – normal insanlar her zaman yeni araba, yeni ev, yeni iş vb.

Bu yüzden birçok ünlü depresyon ve intihar tarafından alınıyor, ancak bazıları bunun yerine iki katına çıkmayı ve bağımlılıklarını kendilerine ve dünyaya her ne pahasına olursa olsun beslemeyi seçiyor – bencil bir delilik biçimine giriyor.

Güç bozulur ve mutlak güç kesinlikle bozulur.

“Elitler neden yaptıklarını yapıyorlar? Bir elit olduktan sonra ya bakıyorsunuz ya da ondan mahrum kaldınız mı? Ya da zengin oldukları ve yapacak başka bir şeyleri olmadığı için, yaşam hala sınırlı olduğu için insanları kontrol etmek ve incitmek yerine mi?” için 5 yanıt

Karabük merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 28-07-2020 17:38:19

Mardin merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 29-07-2020 00:22:55

Kayseri merkezden ben ahmet. Merhaba siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 31-07-2020 20:43:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir