Elbette bilmiyoruz. Sadece spekülasyon yapabiliriz. Ancak perde arkasında milletimiz üzerinde ezici etkiye sahip kişilerin olduğunu iddia etmek gerçekten bir komplo değil – bunu kanıtlayabiliriz.

Çin gibi ülkelerde – sahnenin arkasındaki siyah takımların kim olduğunu aşağı yukarı biliyorsunuz. Xi Jinping’in neredeyse diktatörlük gücü var, seçimler hileli ve dikkat eden herkes bunu biliyor. Çin’deki bazıları için devlete güvensizlik doğaldır. Diğerleri için, kayıtsızlık ve milliyetçilik oyunun adıdır – ancak özgürlüğe veya hukukun üstünlüğüne benzeyen herhangi bir şeye sahip olduklarını düşünmeleri için kendilerini aldatmaları gerekmez.

Çin’de yuvarlak bir masada oturan ve ulusun yönünü belirleyen bir grup Elit yok. Aksine, perde arkasında pek çok güç mücadelesi ve kontrol için mücadele var. Xi, gücü korumak için tasfiyeler ve uydurma yolsuzluk suçlamaları kullanıyor – biraz Mao’nun yaptığı gibi. Ancak yeterince derinlemesine bakarsanız, ulusu yöneten güçler için (hem kendi çıkarları için hem de ülkenin çıkarları için. Emperyalist hırslar vb.)

Rusya biraz benzer, onlar doğrudan bir oligarşi. Putin, Xi’ye benzer yöntemler kullanarak zirveye çıkıyor, saygı kazanarak / güvenlik güçlerini ve mahkemelerini vb. Kullanarak Rusya’nın oligarklarıyla boğuşuyor.

ABD biraz farklı. Oyları aktif olarak sayan bir demokrasimiz var, halkın vali seçme, açıkça protesto etme (en azından Rusya / Çin’de yapabileceklerinden daha fazla) – ve muhalefet fikirlerini çevrimiçi olarak açıkça tartışan bir demokrasimiz var. ABD’de muhalefet adayları o kadar kolay susturulmuyor. Tüm sistemi, her mahkemeyi, kendi oy pusulalarını sayan her yerel hükümeti, sağlam doktrin üzerine kurulmuş bir ülkede çalışıyor.

Trump Won – ve var olduğuna inanma eğiliminde olduğumuz daha büyük “Elitler” grubunun bir parçası gibi görünmüyor. Kazanmasını istemediler ama o kazandı. Trump kesinlikle bir aziz değil, ancak bu “Trump gibi veya nefret etmek” ile ilgili değil.

QAnon, “elitlerin” ne olduğunu ve kim olduklarını açıklamaya yönelik boş bir girişimdir. Fox News ve uçamayan kuşun oligark-Cumhuriyetçi kanadının göreceli onayına rağmen, bunun bir tür partizan silahından başka bir şey olmadığı şüpheli.

Demokrasimiz başka şekillerde manipüle ediliyor. Medyayı reklamlarla dolduran, medyayı yürüten oligarklar, monolitik platformlarıyla teknoloji şirketleri, lobiciler, oligarkları için istedikleri yasaları satın almak için başka türlü bağımsız politikacıları satın alan lobiciler aracılığıyla olabilir. Adayları bastırmak için kapsayıcı güce sahip büyük siyasi partiler ( tamamlayınız kontrol – Clinton’ın DNC’ye bir ölçüde hile yapması gibi) Böl ve fethet, üretilmiş ırksal gerilimler, partizan propaganda vb. Bu varsayım altında, şu sonuca varabiliriz: teorik olarak çıkarlarımız için yeterince eğitimli ve birleşmiş bir nüfus için mümkün

Putin, ülkemizin “perde arkasındaki siyah elbiselerle” yönetildiğini söyledi. dır-dir Rusya’nın kara davası, ancak eski bir KGB ajanı ve Rusya’nın mevcut “diktatörü” olarak, ulusların nasıl yönetildiğini bizden daha fazla biliyor.

Peki bu insanlar kimler ve Amerikan İmparatorluğu’ndaki üst, görünmez güç kademeleri nasıl çalışıyor? Olduklarını biliyoruz biraz birleşmiş (Xi ve muhalif yetkilileri aynı parti ve hükümet binasını işgal ederken ve Putin, onun yerine geçmek isteyen oligarklarla birlikte bazen aynı yemek masasında otururken)

Çoğunun Epstein ile tanıştığını ya da onu bir partide gördüğünü biliyoruz. Bazıları, ultra zengin bir partide tıngırdayan şarap kadehlerinin arasındaki fısıltılar dışında onu pek bilmiyor / umursamıyordu. Elitlerden nefret ediyorum, ancak bu “kulüpte” herkesin bir sübyancı olduğunu varsaymak çok zor. Ama birkaçı.

Bu ultra basitleştirilmiş, siyah-beyaz “yeni soğuk düzen” komplosunda hepsinin birleştiğine inanmak zor. Ulusal ya da dünya hakimiyetinin gözünde ellerini ovuşturan şeytani bir katmanda kesinlikle oturmuyorlar. Çin’de, Rusya’da ve hatta Nazi Almanya’sında işler böyle değil. İnsan doğası hala burada geçerlidir.

Nasıl bölünürler? Seçkinler / oligarklar kendilerini “o tarafta” (muhtemelen bu grup içinde mücadele edilen güçle) demokratlarla aynı hizaya mı getiriyor ve Cumhuriyetçilerle aynı mı? Sırf her bir taraf hedeflerine en çok fayda sağlayabileceği için mi? Onları biliyoruz yapmak bazen ortak hedeflere doğru çalışır, Amerikan halkını evrensel olarak siken herhangi bir iki partili girişime bakın. Ve daha fazla güç için hızla birbirlerini arkadan bıçaklayacaklarını biliyoruz.

Author

88 Comments

1. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-08-2020 22:04:10

2. Bolu merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 20-08-2020 18:44:51

3. Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

4. Van merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:50:40

5. Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, saolun

6. Isparta merkezden ben mehmet. Selam sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-08-2020 01:36:26

7. Sakarya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teşekkürler 03-09-2020 15:57:27

8. Selam herkese sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

9. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

10. Selam paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Merhabalar web sitesi inanılmaz mükemmel, şukuladım

12. Amasya merkezden ben ali. Selam web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 10:54:44

13. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun , ali – 330

14. Slm paylaşımın cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın inan ki çok iyi, face de paylaştım

16. Aydın dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Selamlar sayfan harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 52

17. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler

18. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten çok güzel, şukuladım , ali – 129

19. Selamın aleyküm siten valla hoşuma gitti, sağolun

20. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 292

22. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 498

23. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 389

24. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 456

25. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 349

26. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Slm paylaşımınız inanki iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 251

27. Selam herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

28. Muş dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 473

29. Kırklareli dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Slm web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 113

30. selamun aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

31. Sinop merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız vallaha güzel, sağolun 29-12-2020 22:18:32

32. Bartın dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 233

33. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-01-2021 04:48:14

34. Samsun merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 03-01-2021 22:31:58

35. Bartın dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Slm web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 69

36. Mersin merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, tebrikler 11-01-2021 21:40:26

37. Ardahan merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-01-2021 06:35:39

38. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa inanki güzel, teşekkürler 15-01-2021 05:54:41

39. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok güzel, teşekkürler

40. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa harbiden iyi, face de paylaştım 22-01-2021 03:11:34

41. Gaziantep dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 110

42. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 319

43. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 495

45. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , emin – 309

46. Tokat dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Selamın aleyküm siteniz inanki çok iyi, tebrikler , – 443

47. Slm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun

48. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 327

49. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 41

50. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 32

51. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selam web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım 12-04-2021 23:50:04

52. Slm paylaşımın yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

53. Osmaniye dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Merhaba siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun , mehmet – 358

54. Selamlar web siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

55. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

56. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 282

57. Merhabalar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Merhabalar siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

59. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

60. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 264

61. Gaziantep dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 67

62. Van merkezden ben . Mrb web siteniz vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-05-2021 03:28:34

63. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, tebrikler , memo – 85

64. Kırklareli merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım inan ki iyi, linkedinde paylaştım 26-05-2021 09:49:15

65. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 204

66. Samsun merkezden ben hatice. Selam siten vallaha billaha iyi, şukuladım 09-06-2021 21:34:14

67. Şırnak dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Merhaba siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 63

68. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 61

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 150

70. Selamlar web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

71. Mrb siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

72. Kayseri dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Slm paylaşımınız vallaha mükemmel, saolun , Hasan – 439

73. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-07-2021 04:20:53

74. Balıkesir dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 187

75. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

76. Karaman dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Selamlar sayfan inan ki iyi, teşekkürler , emin – 169

77. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 310

78. Bu konu : ” “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 273

79. Aksaray merkezden ben ali. Merhaba web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2021 04:24:05

80. Van dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 165

81. Bayburt merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2021 08:48:55

82. Karaman dan kimler var. “Elitler” tam olarak kimlerdir ve nasıl çalışırlar? . Selamlar paylaşımınız ciddiyim güzel, tebrikler , ali – 398

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link