Meritokrasi sorun olarak görülüyor.

O kadar rekabetçi bir akış yaratır ki, hiçbir toplum düzenli ve sadık kalamaz çünkü valiler karşılığında lisans, atamalar, hibelerde vb. Tercih garantisi veremezler.

Yerini kazanan Meritokratik başarılar, herkesin bildiği gibi saygısızlıktır. Tarihin en kötü şöhretli meritokratı, her seçkin üniversite sınıfının bildiği bir uyarıcı isim olan Atina’yı mahveden Alcibiades’ti.

Author

70 Comments

1. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 05-09-2020 14:41:16

2. Samsun merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-09-2020 16:28:05

3. Merhaba web siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Sakarya merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız inanki dikkat çekici, face de paylaştım 05-09-2020 19:22:29

5. Merhaba siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım

6. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Mrb sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 06-09-2020 13:38:40

7. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Selam herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

9. Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

10. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:38:07

11. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:20:16

12. Antalya dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . selamun aleyküm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 438

13. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

14. Merhabalar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

16. Kırıkkale merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-11-2020 23:13:29

17. Mersin merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok güzel, saolun 08-11-2020 23:52:02

18. Selamlar paylaşım süper ötesi çok güzel, sağolun

19. Aydın dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Merhaba herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 310

20. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

21. Karaman dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Merhabalar siten harbiden güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 1

22. Aksaray merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa inan ki güzel, twitter da paylaştım 02-12-2020 17:23:32

23. Bu konu : ” Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 186

24. Çorum merkezden ben doruk. Selam web siten vallaha çok iyi, tebrikler 04-12-2020 06:33:06

25. Merhaba web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

26. Sinop merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 07-12-2020 16:16:18

27. İzmir merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 08-12-2020 08:19:42

28. Selam web siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

29. Konya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 10-12-2020 22:14:09

30. Gaziantep merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, teşekkürler 15-12-2020 22:45:42

31. Merhaba herkese sayfa süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

32. Erzincan dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Merhabalar sayfan yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 136

33. Kayseri dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Merhaba herkese web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım , gaye – 92

34. Kilis dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Selam herkese sayfa ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 144

35. Kırşehir merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz ciddiyim mükemmel, tebrikler 29-12-2020 16:02:06

36. Bu konu : ” Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 94

37. Bu konu : ” Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 133

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 31

39. Mrb sayfanız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

40. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Slm sayfanız cidden mükemmel, face de paylaştım 18-01-2021 15:22:25

41. İstanbul dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Merhaba herkese web siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 382

42. Karaman merkezden ben gaye. Slm web siteniz inan ki çok güzel, tebrikler 02-02-2021 12:31:02

43. Merhabalar web siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

44. Bolu dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Selam herkese paylaşımınız gerçekten iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 443

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 317

46. Ardahan merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 14-02-2021 03:18:24

47. Bu konu : ” Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir ” çok güzel. Slm siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 342

48. Bu konu : ” Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ziya – 78

49. Hatay dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Selam siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 194

50. Uşak dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Mrb web siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 187

51. Afyon dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Merhaba siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 82

52. Aydın dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Selam herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 57

53. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

54. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

55. Rize dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Selam siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 374

56. Kütahya dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 339

57. Eskişehir merkezden ben memo. Merhaba siten inan ki hayran edici, şukuladım 16-04-2021 00:56:32

58. Bu konu : ” Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , doruk – 71

59. Tekirdağ dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Mrb sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 482

60. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız cidden mükemmel, teraziye tıkladım

61. Sakarya merkezden ben emin. Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-04-2021 18:30:18

62. Mardin dan kimler var. Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir . Merhabalar sayfa gerçekten hayran bıraktı, sağolun , – 310

63. Bursa merkezden ben emin. Merhaba web siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 06:04:10

64. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elitlerin İstediği Son Şey Gerçek Bir Meritokrasidir ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 87

65. Tunceli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2021 19:14:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link