Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi?

Bunca yıldan sonra olduğu gibi, sosyal medyada ve haber kuruluşlarında Ellen’ın korkunç bir canavar olduğuna dair anlatıyı zorluyorlar ve iş yerinde suistimal hakkında konuşuyorlar … En iyisi, daha yüksek bir düzeni bozan ve bir plana uymayan bir şey yapmış olması gerektiğidir.

Büyürken onun sevildiğini ve bir aziz olduğunu hatırlıyorum. Onu bir kişi olarak savunmuyorum ama sadece onu iptal ettirmek için ne kadar zorladıklarının çok tuhaf olduğunu düşünüyorum

“Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi?” üzerine 52 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 10-08-2020 02:22:13

2. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 02:22:14

3. Kars merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:19:49

4. Bartın merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-10-2020 19:21:17

5. Iğdır dan kimler var. Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 357

6. Bursa merkezden ben Aylin. Selam sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 25-10-2020 21:58:18

7. Isparta merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 06-11-2020 23:29:47

8. Adıyaman merkezden ben Emine. Slm web sitesi inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-11-2020 18:38:44

9. Bu konu : ” Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 332

10. Tunceli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 27-11-2020 04:41:05

11. Bu konu : ” Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden çok iyi, teşekkürler , Aylin – 63

12. Bu konu : ” Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 71

13. Bu konu : ” Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, sağolun , emin – 235

14. Bu konu : ” Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 252

15. Aydın dan kimler var. Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? . selamun aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 278

16. Bu konu : ” Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 245

17. Adana dan kimler var. Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 215

18. Kırıkkale dan kimler var. Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? . Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 28

19. Kütahya dan kimler var. Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? . Selamlar bu web sitesi valla hayran edici, sağolun , Hasan – 172

20. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-12-2020 10:08:49

21. Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 01-01-2021 07:49:32

22. Erzincan merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 26-01-2021 19:02:31

23. İzmir merkezden ben hatice. Merhaba sayfan harbiden hayran bıraktı, şukuladım 27-01-2021 04:54:30

24. İzmir dan kimler var. Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? . Selamlar siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 77

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link