Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi?

Bunca yıldan sonra olduğu gibi, sosyal medyada ve haber kuruluşlarında Ellen’ın korkunç bir canavar olduğuna dair anlatıyı zorluyorlar ve iş yerinde suistimal hakkında konuşuyorlar … En iyisi, daha yüksek bir düzeni bozan ve bir plana uymayan bir şey yapmış olması gerektiğidir.

Büyürken onun sevildiğini ve bir aziz olduğunu hatırlıyorum. Onu bir kişi olarak savunmuyorum ama sadece onu iptal ettirmek için ne kadar zorladıklarının çok tuhaf olduğunu düşünüyorum

“Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi?” üzerine 23 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 10-08-2020 02:22:13

2. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 02:22:14

3. Kars merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:19:49

4. Bartın merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-10-2020 19:21:17

5. Iğdır dan kimler var. Ellen’ı iptal etmeye çalışmaları komik değil mi? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 357

Yorum yapın