Elma suyu içmeyin !!

https://streamable.com/hrz98y

Polonyalı sağlık görevlileri, elma suyu üzerinde hızlı PCR covid-19 testi deniyor ve test pozitif çıkıyor.

Bu testler rakamları büyütmeye yarar. Tekrar test edilen her kişi yeni enfekte olarak gösterilir; Verdiğimiz olumlu davaların sayısı bir yalan.

“Elma suyu içmeyin !!” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” Elma suyu içmeyin !! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 248

2. Kırıkkale merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım 13-12-2020 04:08:35

3. Kastamonu dan kimler var. Elma suyu içmeyin !! . Selam siten valla hayran edici, teşekkürler , ziya – 493

4. Malatya dan kimler var. Elma suyu içmeyin !! . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, saolun , mehmet – 119

5. Nevşehir merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 04-02-2021 09:51:32

6. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım 06-02-2021 22:28:04

7. Sakarya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 10-02-2021 21:47:23

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link