“Asperger’lar” hakkındaki boş ve kendine hizmet eden açıklamasına inanmayan tek kişi ben miyim? Ben doktor değilim ve birisine sadece videodan kesin olarak teşhis koyabileceğinizi söylemiyorum ama otizm spektrumunda tanıştığım (ki bu çok fazla), özellikle yüksek işlevli, o bok çuvalı gibi bir şey değil. Sadece bir önsezi. Lmk.

gönderen … Bidetalltheway
[comments]

28 Comments

1. Burdur merkezden ben hatice. Selam web siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler 15-05-2021 09:04:06

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elon Berbat ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 171

3. Edirne dan kimler var. Elon Berbat . Merhabalar sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , emin – 410

4. Bu konu : ” Elon Berbat ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 335

5. Elazığ dan kimler var. Elon Berbat . Selamlar siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 387

6. Çorum dan kimler var. Elon Berbat . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 229

7. Kastamonu dan kimler var. Elon Berbat . Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , banu – 36

8. Bu konu : ” Elon Berbat ” çok güzel. Selam siten inanılmaz iyi, saolun , – 410

9. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 03-06-2021 11:51:32

10. Bu konu : ” Elon Berbat ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 234

11. Bu konu : ” Elon Berbat ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 27

12. Siirt merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım 12-06-2021 23:01:29

13. İstanbul dan kimler var. Elon Berbat . Selam herkese paylaşım inanki güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 115

14. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sağolun

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elon Berbat ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 401

16. Balıkesir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 22-06-2021 04:09:10

17. Bartın dan kimler var. Elon Berbat . Slm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 105

18. Ankara merkezden ben mehmet. Selam web siten süper ötesi çok iyi, sağolun 28-06-2021 04:33:23

19. Zonguldak dan kimler var. Elon Berbat . Selamlar web siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , hatice – 210

20. Elazığ dan kimler var. Elon Berbat . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 84

21. Isparta merkezden ben . Selam sayfanız inanki iyi, teraziye tıkladım 13-07-2021 05:34:33

22. Mersin merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 15-07-2021 10:00:06

23. Bu konu : ” Elon Berbat ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 13

24. Muş dan kimler var. Elon Berbat . selam arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 200

25. Çanakkale dan kimler var. Elon Berbat . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 279

26. Şanlıurfa merkezden ben emin. Slm sayfa cidden çok iyi, şukuladım 26-07-2021 12:05:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link