Elite’in evcil hayvanı ya da sadece bir fırsatçı olup olmadığı kafam karışmıştı.

Şimdi onun Elit’in Bill Gates’ten sonraki evcil hayvanı olduğunu görebiliyorum. Son zamanlarda Bill, boşanması ve Epstein’la olan geçmişi nedeniyle medya tarafından ezildi. Bill çok yaşlı ve giderek daha az popüler hale geliyor, Elon ise yükselen yeni teknoloji zengini. GME’nin gerçekleşmesine (?) Yardımcı olan tuhaf adam.

Çevre konusunda endişelendiği için artık Tesla ödeme sistemi için kripto kullanmayacağını mı açıkladı? Çevre hakkında endişelendiği zamanki lanet kraldan mı?

Ne kadar aptal olduğumuzu, ne kadar kolay manipüle edilebileceğimizi, Elon’un üzerimizde ne kadar gücü olduğunu görmek için bizimle oynuyordu. Elitler Elon ve hepimizle oynuyordu.

Borsadaki düşüşle birlikte, eklenen boru hattı sorunlarıyla birlikte madeni paraya dalma ve tasarlanmış ekonomik felaket gelebilir. Gaz ve yiyecekler daha pahalı olacak, stoğunuz / madeni paranız bir süre zarar görecek.

Elbette aşı ve covid bizi yok etmeye yetmedi.

düzenleme: öfkemden çok fazla yazım hatası düzeltmek zorunda kaldı

20 Comments

1. İstanbul dan kimler var. Elon bizimle oynuyor . Slm bu web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 182

2. Sakarya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 13-05-2021 05:57:05

3. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran edici, teşekkürler

4. Gümüşhane dan kimler var. Elon bizimle oynuyor . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 324

5. Kars dan kimler var. Elon bizimle oynuyor . Merhaba paylaşımınız vallaha güzel, tebrikler , hatice – 23

6. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Elon bizimle oynuyor . Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 410

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elon bizimle oynuyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 438

8. Bu konu : ” Elon bizimle oynuyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 93

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elon bizimle oynuyor ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 274

10. Kars merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-06-2021 06:07:37

11. Bu konu : ” Elon bizimle oynuyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun , Aylin – 448

12. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Elon bizimle oynuyor . selam arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 281

13. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 22-06-2021 19:42:39

14. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

15. Kayseri dan kimler var. Elon bizimle oynuyor . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 220

16. Bu konu : ” Elon bizimle oynuyor ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki çok güzel, teşekkürler , memo – 407

17. Bu konu : ” Elon bizimle oynuyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 274

18. Şanlıurfa merkezden ben ali. Mrb web siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım 19-07-2021 19:59:49

19. Eskişehir merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız valla çok iyi, tebrikler 20-07-2021 13:21:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link