Her STARLINK uydusu, nükleer silahla donatılabilir ve kesin doğrulukla konuşlandırılabilir, bu da onu en güçlü kişi yapmak için gereklidir. Tüm TESLA filosunu kontrol edebilir ve onları normal arabalarla çarparak trafik kaosu yaratabilir, bir yandan da mem-lord imajını korurken. NSA onu tahmin ederse, kurşuna dayanıklı CYBERTRUCK ile saldırıya uğramış NEURALINK askerlerini koruma olarak kullanarak kaçabilir. Her şey SPACEX’in yıldız gemisiyle Mars’a kaçana kadar BORING tünellerinde kalacak. Gelişmiş OPENAI, tüm olanlar için internette bir uzaylı istilası komplo teorisine insanlığı kandırmak için kullanılacak.

Author

11 Comments

1. selamun aleyküm siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, şukuladım

3. Kayseri merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi valla çok güzel, sağolun 06-02-2021 15:44:42

4. Gaziantep merkezden ben . Merhaba web siten inanki dikkatimi çekti, sağolun 06-02-2021 18:58:17

5. Bu konu : ” Elon, gelecekte isterse mükemmel bir kötü beyin olabilir. ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden iyi, şukuladım , ali – 144

6. Kars merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-02-2021 11:33:46

7. Hakkari dan kimler var. Elon, gelecekte isterse mükemmel bir kötü beyin olabilir. . selamun aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 177

8. Gümüşhane dan kimler var. Elon, gelecekte isterse mükemmel bir kötü beyin olabilir. . Selam herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 66

9. Sinop merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 27-02-2021 00:51:58

10. Bu konu : ” Elon, gelecekte isterse mükemmel bir kötü beyin olabilir. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 441

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link