JRE’nin yeni bölümünde, Elon bir yıldan daha kısa bir sürede beyine zarar veren her şeyi geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne test etmeye başlayacağına inandığını tartışıyor. Elon, bunun göz bölgesi, işitme ve uzuv işlevlerini geri getirebileceğini iddia ediyor. Ayrıca, felç ve Alzheimer gibi şeylere yardımcı olabileceğini söylüyor. Bağlantı, bir konturun gelmeden önce algılanmasına yardımcı olur ve gerçekleşmeden önce durmasına yardımcı olur ve konuşma yeteneğini geri getirmeye yardımcı olur (konturlar konuşma kaybına neden olabilir. Ayrıca, Elon ayrıca hafızayı geri getirmeye yardımcı olabileceğini iddia eder. Alzheimer hafızanızı kaybettirdikçe, bağlantı bu anıları geri getirmenize yardımcı olur.

Elon arkasındaki bilimi vermez, ancak bu konuda ve nöro bağlantıların amacı / hedefleri hakkında derinlemesine bilgi verir. Bu konuda güzel bir tartışma başlatmak umuduyla bunu paylaşacağımı düşündüm, bu yüzden bu konuda ne düşündüğünüzü bana bildirin!

Author

116 Comments

1. Isparta merkezden ben gaye. Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-05-2020 17:37:39

2. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa vallaha güzel, teşekkürler 09-05-2020 11:28:43

3. Sivas merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 11-05-2020 00:59:45

4. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Niğde merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 08:10:33

6. selamun aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Kütahya merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 14-05-2020 08:37:27

8. Denizli merkezden ben ali. selamun aleyküm siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:37:30

9. Merhabalar web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım

11. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

12. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

13. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım

14. Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Yalova merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım 16-06-2020 23:37:15

16. Ardahan merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-06-2020 03:24:17

17. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. merhaba arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

19. selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

20. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım

21. Selamın aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

22. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

23. Merhaba siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

24. Hakkari merkezden ben gaye. Selam siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 09-07-2020 02:18:01

25. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

26. Çanakkale merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler 10-07-2020 13:20:21

27. Denizli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-07-2020 16:41:25

28. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

29. Amasya merkezden ben doruk. Selam web siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 13-07-2020 19:40:03

30. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, sağolun 15-07-2020 13:28:57

31. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler 18-07-2020 13:58:10

32. Isparta merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 20-07-2020 11:31:15

33. Sivas merkezden ben ali. Merhaba web siten inan ki çok iyi, teşekkürler 21-07-2020 14:06:57

34. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi valla çok güzel, sağolun 24-07-2020 22:00:18

35. Malatya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-07-2020 12:35:01

36. Adana merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten inan ki mükemmel, şukuladım 03-08-2020 15:49:06

37. Osmaniye merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-08-2020 09:36:38

38. Slm bu web sitesi vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

39. Kırşehir merkezden ben ali. Selamlar siten vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 08-08-2020 12:54:41

40. Gümüşhane merkezden ben doruk. Mrb sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 08-08-2020 21:57:22

41. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten süper ötesi iyi, şukuladım 14-08-2020 02:33:49

42. Manisa merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 14-08-2020 05:52:13

43. Bartın merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 23:41:38

44. Adıyaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 25-08-2020 01:07:08

45. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

46. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

47. Antalya merkezden ben doruk. Slm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 15:08:29

48. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

49. Diyarbakır merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım 06-09-2020 22:30:49

50. Erzurum merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 16:18:14

51. Bingöl merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, saolun 15-09-2020 08:18:52

52. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler 15-09-2020 17:07:07

53. Osmaniye merkezden ben Emine. Selamlar sayfan cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 18:10:40

54. Yozgat merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 05:37:14

55. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 22-09-2020 20:39:49

56. Zonguldak merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-09-2020 15:38:45

57. Osmaniye merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, saolun 28-09-2020 20:10:24

58. Selam siten vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

59. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

60. Gürbüz Reply

Selamlar sayfanız ciddiyim çok güzel, sağolun

61. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selam siteniz inanki güzel, şukuladım 12-10-2020 02:39:42

62. Aksaray dan kimler var. Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı . Selamlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 209

63. Kayseri dan kimler var. Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı . Selamlar siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 382

64. Adana dan kimler var. Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı . selam arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, face de paylaştım , ali – 335

65. İzmir merkezden ben doruk. Merhaba sayfa valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-11-2020 13:27:00

66. Tekirdağ dan kimler var. Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı . Merhaba herkese siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 379

67. selamun aleyküm sayfanız cidden çok iyi, sağolun

68. Hakkari merkezden ben doruk. Merhabalar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 28-11-2020 14:49:39

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 217

70. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi valla çok güzel, tebrikler

71. Konya merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:24:10

72. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 438

73. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

74. Ankara dan kimler var. Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı . Slm web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 196

75. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 206

76. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha iyi, sağolun , doruk – 476

77. Kocaeli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 22-12-2020 22:20:06

78. Kilis dan kimler var. Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı . Selamlar web siten inanki çok güzel, sağolun , Aylin – 172

79. Karaman merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 28-12-2020 00:53:12

80. Bartın merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-12-2020 08:09:15

81. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım inan ki hayran bıraktı, tebrikler 31-12-2020 07:56:53

82. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 40

83. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı . Slm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 186

84. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Mrb siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 15-01-2021 15:46:37

85. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 153

86. Erzurum merkezden ben ahmet. Merhaba web siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 29-01-2021 04:09:33

87. Bilecik merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız gerçekten iyi, şukuladım 08-02-2021 02:27:25

88. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 383

89. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun , banu – 257

90. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 237

91. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 213

92. Kilis merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 03-03-2021 16:20:50

93. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

94. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden güzel, şukuladım

95. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı . Selam siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 190

96. Trabzon dan kimler var. Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı . selam arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, teşekkürler , ali – 212

97. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , – 239

98. Slm sayfan gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

99. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , – 219

100. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. Merhaba web siten valla hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 69

101. Erzurum merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, saolun 26-04-2021 07:21:20

102. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

103. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım , emin – 210

104. Rize dan kimler var. Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı . Selam herkese web siteniz valla çok iyi, saolun , ali – 192

105. Gümüşhane merkezden ben memo. Slm paylaşım harbiden mükemmel, şukuladım 26-05-2021 01:52:37

106. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 58

107. Tunceli merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-06-2021 11:23:08

108. Kastamonu dan kimler var. Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı . Selam paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 95

109. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 223

110. Osmaniye dan kimler var. Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, sağolun , gaye – 17

111. Bu konu : ” Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım , Emine – 205

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link