Kategoriler
Genel

Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı

JRE’nin yeni bölümünde, Elon bir yıldan daha kısa bir sürede beyine zarar veren her şeyi geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne test etmeye başlayacağına inandığını tartışıyor. Elon, bunun göz bölgesi, işitme ve uzuv işlevlerini geri getirebileceğini iddia ediyor. Ayrıca, felç ve Alzheimer gibi şeylere yardımcı olabileceğini söylüyor. Bağlantı, bir konturun gelmeden önce algılanmasına yardımcı olur ve gerçekleşmeden önce durmasına yardımcı olur ve konuşma yeteneğini geri getirmeye yardımcı olur (konturlar konuşma kaybına neden olabilir. Ayrıca, Elon ayrıca hafızayı geri getirmeye yardımcı olabileceğini iddia eder. Alzheimer hafızanızı kaybettirdikçe, bağlantı bu anıları geri getirmenize yardımcı olur.

Elon arkasındaki bilimi vermez, ancak bu konuda ve nöro bağlantıların amacı / hedefleri hakkında derinlemesine bilgi verir. Bu konuda güzel bir tartışma başlatmak umuduyla bunu paylaşacağımı düşündüm, bu yüzden bu konuda ne düşündüğünüzü bana bildirin!

“Elon Musk, bir yıldan kısa bir sürede beyindeki hasarlı şeyleri geri getirmeye yardımcı olabilecek nöro bağlantıları beyne nasıl test edeceklerini tartıştı” için 24 yanıt

Isparta merkezden ben gaye. Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-05-2020 17:37:39

Isparta merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa vallaha güzel, teşekkürler 09-05-2020 11:28:43

Sivas merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 11-05-2020 00:59:45

Kütahya merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 14-05-2020 08:37:27

Denizli merkezden ben ali. selamun aleyküm siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:37:30

Yalova merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım 16-06-2020 23:37:15

Ardahan merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-06-2020 03:24:17

gaye için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir