Dahi olması gereken bir adam için pek çok aptalca karar veriyor gibi görünüyor.

Tüm dünyanın görmesi için JRE’de ot içmek gibi.

Elbette ara sıra bir şeyler atmanın yanlış bir tarafı yok … ama o bütün bir şirketin CEO’su … kelimenin tam anlamıyla tüm markanın yüzü …

Ben dahi değilim ama internette künt müthiş videolar yayınlamayacağımı bilecek kadar akıllıyım! Her yerde yasal hale gelse de, hala oldukça tabu ..

Ayrıca tweet atmaya gelince pek çok aptalca karar veriyor gibi görünüyor …

Tüm şirketini geri almak istediğini açıkladığı zaman gibi … ve insanlar Tesla hisselerini daha sonra daha yüksek bir fiyata geri satabilmek için deli gibi almaya başladılar … Ama hiçbir zaman şansları olmadı. Tesla, bugüne kadar halka açık bir şirket olmaya devam ediyor. Hissedarlar öfkeliydi.

Bir dahi, aptalca tweet’lerle hissedarlarını kızdırmaması gerektiğini bilmemeli mi?

Aslında, akıllıca bir şey söylediğini hiç duymadığıma eminim. Sadece bir sürü tuhaf şey söylüyor. Ve belirsiz şeyler. Ve bilim kurgu kulağa hoş gelen şeyler. Kesinlikle eksantrik … Ama bu onu bir dahi yapmaz.

Siz ne düşünüyorsunuz?

GERÇEKTEN sosyal açıdan garip bir dahi mi?

Sıradan insanlar etrafında nasıl hareket edeceğini bilmediği için O kadar zeki mi?

O’nun ne dediğini anlayamayacak kadar aptal mıyım?

Sadece istediği her şeyi yaptığından ve insanların ondan hoşlanmamasını umursamadığından O kadar emin mi? Hissedarları dahil mi?

Söylediğini duyduğunuz en akıllıca şey nedir?

… becca484 tarafından gönderildi
[comments]

Author

26 Comments

1. Mrb paylaşımın harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

2. Aksaray merkezden ben ali. Slm paylaşım valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2021 20:47:04

3. Bu konu : ” Elon Musk biraz susuz ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, tebrikler , Aylin – 80

4. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

5. Uşak merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 13-05-2021 17:54:51

6. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Elon Musk biraz susuz . Selamlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 287

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elon Musk biraz susuz ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 371

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elon Musk biraz susuz ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun , Gürbüz – 330

9. Ankara dan kimler var. Elon Musk biraz susuz . Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 90

10. Ordu dan kimler var. Elon Musk biraz susuz . Selam bu web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , Emine – 191

11. Sakarya dan kimler var. Elon Musk biraz susuz . Selamlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 257

12. Kastamonu merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-06-2021 19:12:16

13. Nevşehir merkezden ben ali. Selam sayfa vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 09-06-2021 12:24:31

14. Bu konu : ” Elon Musk biraz susuz ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, saolun , ahmet – 227

15. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

16. Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

17. Bu konu : ” Elon Musk biraz susuz ” çok güzel. Selamlar siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 452

18. Samsun merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan yeminle hayran edici, saolun 24-06-2021 01:55:53

19. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Elon Musk biraz susuz . Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 298

20. Bu konu : ” Elon Musk biraz susuz ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 33

21. Bu konu : ” Elon Musk biraz susuz ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 156

22. Muğla merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-07-2021 10:07:32

23. Şanlıurfa dan kimler var. Elon Musk biraz susuz . Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım , ahmet – 20

24. Şırnak merkezden ben banu. Selam sayfanız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 24-07-2021 11:20:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link