Bazı insanlar Elon Musk’ın 90’ların sonunda ve 2000’lerin başında PayPal’dan ilk servetini kazandığını biliyor olabilir. İnsanların farkına varamayabilecekleri şey, sattığı zaman başka bir elektronik ödeme şirketi için çalışmasını veya kurmasını engelleyen bir rekabet etmeme imzalaması gerektiğidir.

Birçoğunun bildiği gibi, “Satoshi Nakamoto”, bitcoin’i yaratan adamın sahte adıdır (kimse kim olduğunu bilmiyor). Son kişi kontrol etti, Satoshi’nin yaklaşık 8 milyar dolar bitcoin’i kaldı.

Tesla’nın hisse senedi fiyatı yılın başından bu yana% 500 arttı, insanlar onu deli gibi topladılar … son zamanlarda hisse senedini 5: 1 oranında böldüler. İnsanlar artışın perakende yatırımcılardan kaynaklandığını varsaydılar, ancak fiyat hareketine bakarsanız satın alınan bazı süper garip / ilginç büyük bloklar var. Perakende yatırımcılardan çok daha fazlasını konuşuyorum. Ya Elon, hisse fiyatını artıran ve ona şirketin daha fazla kontrolünü veren (aslında Bezos gibi oy kontrolüne sahip olmayan) büyük miktarlarda hisse satın almak için BTC’sini kullanıyorsa?

Author

61 Comments

1. Afyon merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 01-09-2020 15:58:30

2. Gürbüz Reply

Slm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

3. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım yeminle mükemmel, saolun 02-09-2020 11:15:31

4. Batman merkezden ben Aylin. Selamlar siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler 02-09-2020 14:40:26

5. Merhabalar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

8. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. Kars merkezden ben banu. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 11:20:37

10. Ağrı merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:43:34

11. Bitlis merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 09-10-2020 13:01:39

12. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Karabük dan kimler var. Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. . Selam web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 338

14. Bu konu : ” Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 198

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 436

16. Çankırı dan kimler var. Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. . selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 485

17. Kırıkkale merkezden ben banu. Selamlar paylaşım ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 20-11-2020 19:51:37

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 465

19. Amasya dan kimler var. Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teşekkürler , Aylin – 185

20. Selam herkese sayfan valla iyi, sosyal medyada paylaştım

21. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:37:56

22. Rize merkezden ben hatice. Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-12-2020 21:42:49

23. Bu konu : ” Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 292

24. Malatya dan kimler var. Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. . merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, şukuladım , ali – 321

25. Elazığ merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-12-2020 10:18:54

26. Ankara merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-12-2020 14:08:14

27. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, teşekkürler

28. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-12-2020 23:15:32

29. Bu konu : ” Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 195

30. Mardin merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran edici, twitter da paylaştım 30-12-2020 14:30:27

31. Balıkesir merkezden ben emin. Merhabalar web siten cidden iyi, facebookta paylaştım 31-12-2020 07:23:54

32. Konya merkezden ben Aylin. Mrb siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 06-01-2021 22:24:44

33. Ağrı dan kimler var. Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. . Merhabalar bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 245

34. Muş dan kimler var. Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. . Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler , – 146

35. Konya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım 12-01-2021 11:18:54

36. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 15-01-2021 19:00:11

37. Kayseri merkezden ben memo. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 12:47:46

38. Bu konu : ” Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, tebrikler , hatice – 15

39. Selam herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

40. Bu konu : ” Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , banu – 195

41. Bu konu : ” Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 442

42. Gaziantep merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-02-2021 04:13:36

43. Bursa merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-02-2021 21:06:58

44. Muğla dan kimler var. Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. . Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 330

45. Sinop dan kimler var. Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. . Selam herkese web siten süper ötesi güzel, teşekkürler , banu – 27

46. Merhabalar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

47. Bayburt dan kimler var. Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. . Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 253

48. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım

49. Bu konu : ” Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 106

50. Bu konu : ” Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 251

51. Merhaba paylaşımın cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

52. Şanlıurfa dan kimler var. Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. . Selam herkese web siten cidden güzel, şukuladım , gaye – 283

53. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

54. Bu konu : ” Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 268

55. Merhaba web siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

56. Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

57. Bu konu : ” Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 124

58. Samsun dan kimler var. Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. . Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ahmet – 350

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link