Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı.

Bazı insanlar Elon Musk’ın 90’ların sonunda ve 2000’lerin başında PayPal’dan ilk servetini kazandığını biliyor olabilir. İnsanların farkına varamayabilecekleri şey, sattığı zaman başka bir elektronik ödeme şirketi için çalışmasını veya kurmasını engelleyen bir rekabet etmeme imzalaması gerektiğidir.

Birçoğunun bildiği gibi, “Satoshi Nakamoto”, bitcoin’i yaratan adamın sahte adıdır (kimse kim olduğunu bilmiyor). Son kişi kontrol etti, Satoshi’nin yaklaşık 8 milyar dolar bitcoin’i kaldı.

Tesla’nın hisse senedi fiyatı yılın başından bu yana% 500 arttı, insanlar onu deli gibi topladılar … son zamanlarda hisse senedini 5: 1 oranında böldüler. İnsanlar artışın perakende yatırımcılardan kaynaklandığını varsaydılar, ancak fiyat hareketine bakarsanız satın alınan bazı süper garip / ilginç büyük bloklar var. Perakende yatırımcılardan çok daha fazlasını konuşuyorum. Ya Elon, hisse fiyatını artıran ve ona şirketin daha fazla kontrolünü veren (aslında Bezos gibi oy kontrolüne sahip olmayan) büyük miktarlarda hisse satın almak için BTC’sini kullanıyorsa?

“Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı.” üzerine 14 yorum

1. Afyon merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 01-09-2020 15:58:30

2. Kars merkezden ben banu. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 11:20:37

3. Ağrı merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:43:34

4. Bitlis merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 09-10-2020 13:01:39

5. Karabük dan kimler var. Elon Musk, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dur ve Bitcoin ile Tesla hisseleri satın almaktaydı, bu da Tesla’nın hisse fiyatında son zamanlarda astronomik bir artışa yol açtı. . Selam web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 338

Yorum yapın