SS: ahbap açıkça tüm kripto piyasasını manipüle ediyor. Şirketleri gov’dan yaşıyor. sübvansiyonlar, tüm iş hikayesi kuşkulu: önce değersiz şirket milyonlara satıldı, paypal’a girdi ve sonra tesla …. Herkesin bazı teorileri var ??

Gönderen … Yourfeetintheair ile
[comments]

23 Comments

1. Zonguldak dan kimler var. Elon Musk hakkında konuşmalıyız. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, saolun , Aylin – 192

2. Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-05-2021 15:13:11

4. Mardin dan kimler var. Elon Musk hakkında konuşmalıyız. . Selam sayfanız vallaha hayran edici, şukuladım , memo – 401

5. Bu konu : ” Elon Musk hakkında konuşmalıyız. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 284

6. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

7. Karaman dan kimler var. Elon Musk hakkında konuşmalıyız. . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz iyi, face de paylaştım , banu – 454

8. Bu konu : ” Elon Musk hakkında konuşmalıyız. ” çok güzel. Slm web siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 236

9. Selam herkese sayfa yeminle iyi, linkedinde paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 06-06-2021 08:55:24

11. Amasya merkezden ben Aylin. Slm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-06-2021 14:09:26

12. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, şukuladım

13. Bu konu : ” Elon Musk hakkında konuşmalıyız. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 312

14. Kahramanmaraş dan kimler var. Elon Musk hakkında konuşmalıyız. . selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 49

15. Merhabalar paylaşımın valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

16. Selamın aleyküm sayfan vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Elon Musk hakkında konuşmalıyız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 21

18. Bu konu : ” Elon Musk hakkında konuşmalıyız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, saolun , ziya – 315

19. Bitlis dan kimler var. Elon Musk hakkında konuşmalıyız. . Selamlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 444

20. Bu konu : ” Elon Musk hakkında konuşmalıyız. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, sağolun , Hasan – 204

21. Edirne dan kimler var. Elon Musk hakkında konuşmalıyız. . Merhabalar paylaşım gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 359

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link