Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir?

Onun için çalışan büyük bir mühendis grubu olduğunu biliyorum. Ancak röportajlarının çoğunu izledim ve insanlar ona ürünlerini sorduğunda çok teknik detaylara giriyor.

Örneğin, bir röportajında ​​yörünge dinamiklerinin arkasındaki fizikten ve roketlerini nasıl yere indirdiklerinden bahsediyor. Başka bir röportajda, hiper döngü tünellerinin genişlemesine katkıda bulunan çeşitli faktörlerden ve çalışabilecekleri maksimum eşikten vb. Bahsediyor. Başka bir röportajda, bir otomobil mühendisi gibi Model Y’deki Tesla güç aktarım mekanizmasını son derece ayrıntılı olarak açıklıyor. Daha çok var.

Genellikle, bu tür büyük şirketlerin CEO’ları çoğunlukla satış ve büyümeye odaklanan ve bilim sorularını mühendislerine erteleyen adamları finanse ediyor. Ancak Elon, kaç tane çılgın şirket / ürünle uğraştığını biliyor gibi görünüyor.

Uzaylı ya da başka bir şey olabileceğine dair biraz araştırılmış herhangi bir teori var mı?

“Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir?” üzerine 28 yorum

1. Yalova merkezden ben ziya. Slm sayfanız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 05-10-2020 09:25:22

2. Erzurum merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-10-2020 10:49:26

3. Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-10-2020 11:04:00

4. İstanbul merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 05-10-2020 11:04:24

5. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 05-10-2020 11:04:54

6. Bursa dan kimler var. Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir? . Selamlar sayfanız vallaha billaha iyi, şukuladım , doruk – 175

7. Bu konu : ” Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 327

8. Bu konu : ” Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir? ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 174

9. Trabzon dan kimler var. Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir? . Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 228

10. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-10-2020 16:50:28

11. Bu konu : ” Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 386

12. Rize dan kimler var. Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir? . Selamın aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 439

13. Mersin dan kimler var. Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir? . Merhabalar web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 440

14. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-11-2020 08:45:19

15. Adana merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-11-2020 23:44:12

16. Bu konu : ” Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir? ” çok güzel. Merhabalar siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 385

17. Kocaeli dan kimler var. Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir? . Selamlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 196

18. Düzce dan kimler var. Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir? . Mrb sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 441

19. Bu konu : ” Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir? ” çok güzel. Selam web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 218

20. Bu konu : ” Elon Musk ile ilgili havalı bir komplo var mı? Nasıl bir Fizik bölümü, bir yazılım şirketi, Tesla kurabilir ve SpaceX ile roketleri nasıl indirebilir? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 427

Yorum yapın