Elon Musk, muhtemelen Cicada 3301’in arkasındaki kişidir.

Ağustosböceği 3301’i bilmiyorsanız, işte bir açıklama – İnternetin en büyük bulmacasını yaratan bir tür organizasyon. 2012 yılında 4chan’da kendilerini dünyaya tanıtan ve resimde gizli bir kod olduğunu söyleyen bir resim yayınladılar. Geri sayım içeren bir web sitesine götüren bir telefon numarasına götüren bir kitaba götüren bir imgura yol açtı. Geri sayım sona erdikten sonra site güncellendi ve bir reddit sayfasına veya Twitter hesabına yol açan sembolleri ve bir tür kod içeren posterlerin bulunduğu GPS koordinatlarını verdi, ama bunun gibi şeyler 2014’te tekrar çevrimiçi oldu. ve 2016’da. İnsanlar bu posterleri bulmak için vlog’lar bile yaptılar.

Söylediğim şeye geri dönelim. Elon Musk muhtemelen bunun arkasındaki kişi çünkü bunu organize edecek paraya, güce ve erişime sahip. Ve aynı zamanda böyle bokları çekecek kadar da çılgın.

“Elon Musk, muhtemelen Cicada 3301’in arkasındaki kişidir.” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” Elon Musk, muhtemelen Cicada 3301’in arkasındaki kişidir. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 76

2. Nevşehir dan kimler var. Elon Musk, muhtemelen Cicada 3301’in arkasındaki kişidir. . Selam sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , – 457

3. Kars merkezden ben Emine. Selam web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 19:18:44

4. Bu konu : ” Elon Musk, muhtemelen Cicada 3301’in arkasındaki kişidir. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 106

5. Bu konu : ” Elon Musk, muhtemelen Cicada 3301’in arkasındaki kişidir. ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 193

6. Gaziantep merkezden ben . Selamlar web siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-02-2021 00:09:28

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link