Argümanınızın ima ettiği gibi, insanlığı kurtarmakla hiçbir ilgisi yok, ama her şey ticaretle ilgili. Evrenin tamamında, dünya çok küçük bir kaynak cebidir; gezegenimizin dışında kullanılabilecek neredeyse sonsuz sayıda var. Musk ve diğer milyarderler muhtemelen başka bir insanı kurtarmak için 100 dolar harcamazlardı.

Soruyu doğrudan ele almak için; Mars parçaları yeryüzünde bulundu ve düzenli olarak bulundu: https://en.wikipedia.org/wiki/Martian_meteorite

18 Comments

1. Merhaba siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elon Musk neden Mars’ta kolonileşiyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 320

3. Kilis dan kimler var. Elon Musk neden Mars’ta kolonileşiyor? . Slm sayfanız inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 116

4. Selam web siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Giresun merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-06-2021 13:22:16

6. Osmaniye dan kimler var. Elon Musk neden Mars’ta kolonileşiyor? . Merhabalar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 11

7. Gaziantep merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-07-2021 14:35:05

8. Ağrı dan kimler var. Elon Musk neden Mars’ta kolonileşiyor? . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 270

9. Kütahya dan kimler var. Elon Musk neden Mars’ta kolonileşiyor? . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 313

10. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

11. Sakarya dan kimler var. Elon Musk neden Mars’ta kolonileşiyor? . Selamın aleyküm siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 407

12. Merhabalar web siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım

13. Uşak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teşekkürler 22-08-2021 16:58:38

14. Ordu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız gerçekten güzel, şukuladım 31-08-2021 14:36:16

15. Bu konu : ” Elon Musk neden Mars’ta kolonileşiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 387

16. Denizli merkezden ben doruk. Selam sayfa inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 22:55:48

17. Bu konu : ” Elon Musk neden Mars’ta kolonileşiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, şukuladım , doruk – 106

18. Bu konu : ” Elon Musk neden Mars’ta kolonileşiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 480

Write A Comment