Bir röportajda Joe Rogan, Elon Musk’a simülasyonun dışında nasıl bir şey olduğunu düşündüğünü sordu. Musk, simülasyonun bir alt tabaka üzerinde çalıştığını ve bu alt tabakanın muhtemelen sıkıcı olduğunu söyledi. Açıkça ima ediyor. The Boring Company kesinlikle simülasyonun dışından gelen onun şirketi ve Musk ya bir uzaylı ya da bir matrix ajanı, bu konuyu genişletmek isteyen var mı?

Author

36 Comments

1. Bu konu : ” Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 94

2. Bu konu : ” Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 343

3. Hakkari merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-06-2021 11:56:50

4. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Gümüşhane dan kimler var. Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. . merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , banu – 396

6. Denizli dan kimler var. Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. . Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 395

7. Bu konu : ” Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden mükemmel, saolun , hatice – 358

8. Sinop dan kimler var. Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ziya – 167

9. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

10. İstanbul dan kimler var. Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 240

11. Düzce dan kimler var. Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 407

12. Bu konu : ” Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim iyi, face de paylaştım , Hasan – 80

13. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

14. Selamlar web siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım

15. Erzurum dan kimler var. Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, sağolun , Hasan – 461

16. Kayseri dan kimler var. Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. . Selam paylaşımınız gerçekten güzel, sağolun , mehmet – 312

17. Gürbüz Reply

Selam paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

18. Ankara merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 28-06-2021 22:05:08

19. Bartın merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-07-2021 04:27:07

20. Selamlar web siten valla çok iyi, face de paylaştım

21. Şırnak dan kimler var. Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. . Selamlar sayfanız vallaha billaha iyi, teşekkürler , Emine – 494

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. ” çok güzel. Slm siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 459

23. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, tebrikler

24. Merhaba web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

25. Adana dan kimler var. Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. . Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 292

26. Kilis dan kimler var. Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. . Selam web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 313

27. Bu konu : ” Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 253

28. Afyon dan kimler var. Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. . Selam herkese paylaşımın süper ötesi iyi, sağolun , Hasan – 156

29. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 01-09-2021 15:20:44

30. Isparta merkezden ben emin. selamun aleyküm bu web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım 02-09-2021 23:14:00

31. selam arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

32. Bu konu : ” Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 54

33. Uşak dan kimler var. Elon Musk simülasyonu yarattı, The Boring Company boyutlararasıdır. . Selam herkese paylaşımın ciddiyim iyi, face de paylaştım , banu – 136

Write A Comment