Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın:

Sergi A: “Trump Elon’un Twitter hesabını bugün ele geçirdi mi?”

Sergi B: “Lütfen konuyla ilgili profesyonel tavsiye alın”

Sergi C: “Ne olması gerektiğini bildiklerini düşünen Elon misk gibi bireyleri duymaktan bıktım” -Oh ironi.

Sergi D: “bu saldırıya baktığımıza inanamıyorum. Eğer Misk bütünü Trumpian görüşlerini aynı anda desteklemeye devam etsem, bu bilişsel uzaklık olurdu ”

Kaç kişinin haklarını parmağınızın ucunda bırakmaya istekli olduğunu görmek oldukça üzücü. Siyasi saçmalık bir yana, bu gerçekten her iki tarafın da siyasi tarafları herhangi bir konuya ve tüm konulara atfetmek için ne kadar iğrenç olduğundan bahsediyor. Bunlar, Bill Gates’e güvenen aynı insanlar, sanırım anlatılarına ne olursa olsun.

Bağlantı: https://mobile.twitter.com/elonmusk/status/1255678979043778560

“Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın:” üzerine 84 yorum

1. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım 30-04-2020 03:38:13

2. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sağolun 05-05-2020 22:13:38

3. Mardin merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 12-05-2020 05:55:30

4. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 10:23:01

5. Gaziantep merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım 14-05-2020 10:23:13

6. Yozgat merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 10:23:22

7. İzmir merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 10:23:41

8. Çorum merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-05-2020 02:47:36

9. Sivas merkezden ben gaye. Mrb siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-06-2020 23:43:37

10. Şırnak merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 02-07-2020 02:07:21

11. Yozgat merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2020 13:41:14

12. Hatay merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 15-07-2020 02:14:12

13. Manisa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2020 09:49:34

14. Batman merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 12:06:12

15. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-09-2020 15:35:46

16. Eskişehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 17-09-2020 09:30:16

17. Muş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım 27-09-2020 04:41:57

18. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 456

19. Hakkari dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 100

20. Burdur dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Mrb web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 354

21. Afyon dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Slm web siten yeminle mükemmel, saolun , ziya – 393

22. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 326

23. Rize dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Mrb sayfan inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 3

24. İzmir dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . selamun aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 252

25. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 203

26. Ordu dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 170

27. Iğdır merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 14-12-2020 22:52:28

28. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 15-12-2020 23:00:48

29. Çankırı dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ali – 42

30. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 22-12-2020 20:56:21

31. Zonguldak dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Selamlar web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 231

32. Artvin merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 07:50:34

33. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 202

34. Sinop merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım 07-01-2021 02:52:48

35. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler , Aylin – 52

36. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-01-2021 13:25:27

37. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 60

38. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 472

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link