Sergi A: “Trump Elon’un Twitter hesabını bugün ele geçirdi mi?”

Sergi B: “Lütfen konuyla ilgili profesyonel tavsiye alın”

Sergi C: “Ne olması gerektiğini bildiklerini düşünen Elon misk gibi bireyleri duymaktan bıktım” -Oh ironi.

Sergi D: “bu saldırıya baktığımıza inanamıyorum. Eğer Misk bütünü Trumpian görüşlerini aynı anda desteklemeye devam etsem, bu bilişsel uzaklık olurdu ”

Kaç kişinin haklarını parmağınızın ucunda bırakmaya istekli olduğunu görmek oldukça üzücü. Siyasi saçmalık bir yana, bu gerçekten her iki tarafın da siyasi tarafları herhangi bir konuya ve tüm konulara atfetmek için ne kadar iğrenç olduğundan bahsediyor. Bunlar, Bill Gates’e güvenen aynı insanlar, sanırım anlatılarına ne olursa olsun.

Bağlantı: https://mobile.twitter.com/elonmusk/status/1255678979043778560

Author

115 Comments

1. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım 30-04-2020 03:38:13

2. Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

3. Selamın aleyküm sayfan cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sağolun 05-05-2020 22:13:38

5. Selam web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

6. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

7. Mardin merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 12-05-2020 05:55:30

8. Isparta merkezden ben ahmet. Selam siten ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 14-05-2020 08:19:03

9. Mersin merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız ciddiyim güzel, teşekkürler 14-05-2020 10:22:49

10. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 10:23:01

12. Gaziantep merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım 14-05-2020 10:23:13

13. Yozgat merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 10:23:22

14. Aksaray merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz ciddiyim iyi, şukuladım 14-05-2020 10:23:28

15. İzmir merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 10:23:41

16. Merhaba paylaşımınız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Çorum merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-05-2020 02:47:36

18. Selamlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

19. Diyarbakır merkezden ben Emine. Slm siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım 06-06-2020 20:33:25

20. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

21. Sivas merkezden ben gaye. Mrb siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-06-2020 23:43:37

22. Selam sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

23. Şırnak merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 02-07-2020 02:07:21

24. Selam herkese web siten vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

25. Yozgat merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2020 13:41:14

26. Selam sayfa inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Hatay merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 15-07-2020 02:14:12

28. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

29. Ankara merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, saolun 18-07-2020 07:33:41

30. elif yılmaz Reply

Merhaba web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

31. Manisa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2020 09:49:34

32. Selam herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

33. Batman merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 12:06:12

34. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

35. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım yeminle dikkat çekici, şukuladım 16-08-2020 18:26:25

36. Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun

37. Siirt merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha iyi, teşekkürler 27-08-2020 02:24:48

38. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

39. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-09-2020 15:35:46

40. elif yılmaz Reply

Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

41. Merhabalar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

42. Eskişehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 17-09-2020 09:30:16

43. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

44. Muş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım 27-09-2020 04:41:57

45. Merhaba herkese siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

46. Kilis merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız yeminle iyi, sağolun 02-10-2020 11:31:42

47. Selamlar siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 456

49. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun

50. Hakkari dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 100

51. Burdur dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Mrb web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 354

52. Afyon dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Slm web siten yeminle mükemmel, saolun , ziya – 393

53. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 326

54. Rize dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Mrb sayfan inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 3

55. İzmir dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . selamun aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 252

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 203

57. Ordu dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Mrb web siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 170

58. Iğdır merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 14-12-2020 22:52:28

59. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 15-12-2020 23:00:48

60. Yalova merkezden ben ali. Slm paylaşımınız harbiden mükemmel, sağolun 16-12-2020 22:18:09

61. Çankırı dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ali – 42

62. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 22-12-2020 20:56:21

63. Hakkari merkezden ben . Selam bu web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 23-12-2020 07:16:05

64. Zonguldak dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Selamlar web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 231

65. Artvin merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 07:50:34

66. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, teşekkürler

67. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 202

68. Sinop merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım 07-01-2021 02:52:48

69. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler , Aylin – 52

70. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

71. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-01-2021 13:25:27

72. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 60

73. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 472

74. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 50

75. Tokat dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, face de paylaştım , banu – 169

76. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim mükemmel, tebrikler , gaye – 218

77. Kütahya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 21:01:01

78. Osmaniye dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 380

79. Bitlis dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 328

80. Merhaba web siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

81. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 131

82. Karabük dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 110

83. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 287

84. Muş merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 27-02-2021 10:24:10

85. Düzce dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 183

86. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, saolun , banu – 332

87. Merhaba herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

88. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler

89. Sinop dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . selamun aleyküm paylaşımın valla güzel, tebrikler , mehmet – 128

90. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Mrb sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 484

91. Balıkesir dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 450

92. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 253

93. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, teşekkürler

94. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 160

95. Merhabalar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

96. Merhabalar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

97. Malatya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler 21-04-2021 18:47:13

98. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 438

99. Sivas merkezden ben gaye. Selam siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 07-05-2021 05:55:24

100. Bu konu : ” Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 321

101. Giresun dan kimler var. Elon Musk, son birkaç saat içinde zorla kilitlenmeye devam ediyor. Sadece bazı cevaplara bir göz atın: . selam arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 274

102. Mersin merkezden ben ahmet. Slm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-06-2021 14:14:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link