Elon Musk ve Uzaylılar

Böylece Elon, Joe’nun uzaylıları gündeme getirdiği Joe Rogan ile bir podcast’teydi. Elon konu hakkında konuşmaktan çok rahatsız görünüyordu. Cevaplarını düşünmek için genellikle uzun duraklamalar alan bir adam konuyu çok çabuk gözden kaçırdı. Normalden çok daha garip görünüyordu ve “Uzaylılar olsaydı ilk öğrenen ben olurdum” dedi. Ama cevap verirken bir şeyler gerçekten yanlış görünüyordu, sanki “Kahretsin, bunun hakkında konuşamam, inanılır olmam ve konuyu değiştirmem gerekiyor.”

Her şeyin sahte olmadığını varsayarsak, herhangi bir şeyi tartışmak için NASA ile bir NDA imzalamış olmalı. Onun tavırlarından rahatsız olduğu çok açık. Bir vücut dili uzmanının klibi incelemesini çok isterim.

Bu bölüm 1609’du: klip – Elon Musk Galaksiyi kolonileştirmekten bahsediyor.

Düşünceler?

“Elon Musk ve Uzaylılar” üzerine 25 yorum

1. Muş merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 13-02-2021 03:47:53

2. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım valla güzel, şukuladım , ali – 341

3. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 388

4. Amasya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-02-2021 04:23:01

5. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Selam sayfan valla hoşuma gitti, şukuladım , emin – 340

6. Erzincan dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 394

7. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-02-2021 07:58:44

8. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 131

9. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 220

10. Balıkesir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-02-2021 08:14:59

11. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten cidden hayran bıraktı, şukuladım 13-02-2021 08:32:58

12. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, teşekkürler , gaye – 136

13. Kayseri dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Selamlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 429

14. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 200

15. Muğla merkezden ben memo. Selamlar sayfanız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 13-02-2021 08:53:11

16. Iğdır dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Selamlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 326

17. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Selam web siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 150

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link