Böylece Elon, Joe’nun uzaylıları gündeme getirdiği Joe Rogan ile bir podcast’teydi. Elon konu hakkında konuşmaktan çok rahatsız görünüyordu. Cevaplarını düşünmek için genellikle uzun duraklamalar alan bir adam konuyu çok çabuk gözden kaçırdı. Normalden çok daha garip görünüyordu ve “Uzaylılar olsaydı ilk öğrenen ben olurdum” dedi. Ama cevap verirken bir şeyler gerçekten yanlış görünüyordu, sanki “Kahretsin, bunun hakkında konuşamam, inanılır olmam ve konuyu değiştirmem gerekiyor.”

Her şeyin sahte olmadığını varsayarsak, herhangi bir şeyi tartışmak için NASA ile bir NDA imzalamış olmalı. Onun tavırlarından rahatsız olduğu çok açık. Bir vücut dili uzmanının klibi incelemesini çok isterim.

Bu bölüm 1609’du: klip – Elon Musk Galaksiyi kolonileştirmekten bahsediyor.

Düşünceler?

Author

56 Comments

1. Muş merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 13-02-2021 03:47:53

2. Merhaba herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun

3. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım valla güzel, şukuladım , ali – 341

4. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 388

6. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-02-2021 04:23:01

7. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, tebrikler

8. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Selam sayfan valla hoşuma gitti, şukuladım , emin – 340

9. Artvin merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz vallaha hayran edici, tebrikler 13-02-2021 07:52:13

10. Selamlar bu web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım

11. Erzincan dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 394

12. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-02-2021 07:58:44

13. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 131

14. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 220

15. Balıkesir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-02-2021 08:14:59

16. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten cidden hayran bıraktı, şukuladım 13-02-2021 08:32:58

17. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, teşekkürler , gaye – 136

18. Kayseri dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Selamlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 429

19. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 200

20. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

21. Muğla merkezden ben memo. Selamlar sayfanız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 13-02-2021 08:53:11

22. Iğdır dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Selamlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 326

23. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Selam web siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 150

24. Giresun merkezden ben banu. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler 21-02-2021 23:09:46

25. Mrb bu web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım

26. Burdur merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 28-02-2021 16:42:51

27. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım , ali – 59

28. Adana merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 06-03-2021 04:27:51

29. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten vallaha güzel, saolun 07-03-2021 11:37:49

30. Adana merkezden ben emin. Selamlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 01:25:11

31. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok güzel, saolun

32. Kırıkkale dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 236

33. Samsun merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız yeminle çok iyi, saolun 14-04-2021 04:26:30

34. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 433

35. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla güzel, teşekkürler , gaye – 389

36. Selam paylaşım gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

37. Kahramanmaraş merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 07-05-2021 00:00:40

38. Tokat merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, twitter da paylaştım 09-05-2021 05:24:53

39. Kayseri dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 1

40. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 182

41. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

42. Bilecik dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Merhaba web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 175

43. Bu konu : ” Elon Musk ve Uzaylılar ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 408

44. Hatay dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Selamlar web siteniz harbiden hayran edici, sağolun , – 410

45. Erzurum dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Merhaba herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 132

46. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Selam herkese sayfa inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 378

47. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Merhaba herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 295

48. Çanakkale merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2021 21:48:45

49. Muş dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 126

50. Sivas dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 208

51. Düzce dan kimler var. Elon Musk ve Uzaylılar . Mrb web siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 101

52. Bursa merkezden ben memo. Slm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-07-2021 01:18:04

53. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

54. Selam herkese sayfan inanki çok güzel, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link