Kategoriler
Genel

Elon Musk’a dayanan ilk ‘Kingsman’ filmindeki kötü adam “Richmond Valentine” miydi yoksa orijinal olmayan bir komploya mı okuyorum?

Dinle beni, eminim birkaç kişi aynı düşünceye sahipti. Valentine milyarder bir girişimci ve herkes için ücretsiz kablosuz telefonlar için nüfus için ücretsiz SIM kartlar veriyordu.

En büyük açıklama, SIM kartların şiddeti şiddetli bir şekilde şiddetlendirdiğini, seçkin bir grup güçlü insanın bir sığınakta saklandığını, ancak nüfus yok edildiğinde Antarktika veya İsviçre gibi göründüğümü varsayıyorum.

Şimdi, bu yüzden bağlantıları görmek benim için bir dahi değil. Sadece iyi bir tartışma arıyorum.

Elon Musk, insan ırkına ilk elektrikli arabalar, şimdi uzay ve Starlink ile yardım ettiği için en çok sevilen bir milyarder girişimcidir.

Tüm bu boklar dünyada gerçekleştiğinde binlerce uydu tam olarak vuruluyor. Ben bunların hepsi Starlink yüzünden demiyorum. Starlink oyunsonu kartıdır.

Bana uydular hazır ve hazır olduklarında, aynı zamanda “aşı” bilgisiz kişilerin çoğunda olacak gibi görünüyor. Bill Gates’in nano teknolojiye eklediği dokunuşla. Son, tıpkı film gibi olmayabilir, ancak çok ciddi ve muhtemelen ölümcül bir olaydayız.

Çok fazla insan aşık ve Elon hayranıydı. O senin ya da ben gibi değil. Bu seviyede hiçbir şekilde ödün verilmez. Bunu uzun zaman önce öğrendik.

Kendine güveniyor çünkü sığınakta kendi dünyasını yaratmak için yepyeni bir dünyaya sahip olan birkaç kişiden biri olacak.

“Elon Musk’a dayanan ilk ‘Kingsman’ filmindeki kötü adam “Richmond Valentine” miydi yoksa orijinal olmayan bir komploya mı okuyorum?” için 13 yanıt

Muş merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler 18-06-2020 00:19:21

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız valla çok güzel, teraziye tıkladım 18-06-2020 04:04:18

Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 23-06-2020 18:53:51

Antalya merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 01-07-2020 13:15:49

Tekirdağ merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, saolun 02-07-2020 04:11:23

Siirt merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 02:15:07

Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Van merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 16:05:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir