Dürüst olmak gerekirse internet komik bir yer, bu platformda en çok ikiyüzlü var, geçen hafta Wallstreet’teki zengin piçleri becermek, zengin olurken küçük adamdan soyan milyarderlere saldırmakla ilgiliydi, ama aynı aptallar o Wallstreet karşıtı çoğunlukta, kripto para ve bitcoin alışverişi olan aldatmacaya, yozlaşmaya, manipülasyona tamamen göz yumuyorlar, aynı zamanda küçük adamdan soyanlara da tamamen göz yumuyorlar, Ben kimim o küçük adamlar hakkında konuşmak?

Bitcoin hype trenine kapılan anne ve baba yatırımcılar.

Bitcoin’in yutturmacasına kapıldıkları için kaybedenler onlar, her yıl aynı rutin, bitcoin haberleri yapıyor, sosyal medya turları, insanlar zengin olma hızlı şeması gibi ona çekiliyorlar. küçük adam kendi kendine “Hmmm üzerine 100 veya 1000 dolar koymayacağım, biraz kumar oynayacağım ve belki de zengin olacağım, küçük risk büyük ödül” diye düşünüyor. Birkaç gün sonra onu kaybeder, ilk alımını zarar olarak satar.

Oh, 100-1000 dolar büyük düşünebilirsiniz kimin umurunda, devam edin. Doğru, tam olarak düşünmenizi istedikleri şey bu, insanların bu zihniyete sahip olmalarını istiyorlar, aslında, dünyanın her yerinden on milyonlarca insanın yutturmaca geldiğinde bu zihniyete sahip olmasını istiyorlar, böylece yatırım yapıp kaybedebiliyorlar. milyonlarca insan yapıyor. Bitcoin sermayesinin çoğunluğunun dayandığı, istedikleri mikro dönüşümler.

Bitcoin’in son 5 yılda haberlerde tur attığı zaman çizelgesine bakın, bir göz atın ve bitcoin fiyatlarının zaman çizelgesine bakın, medya makaleleri biter bitmez bitcoin de düşüşe geçer. medya, bitcoin’in fiyatını pompalamakta ve hype’ı anne ve baba yatırımcılara satıp düştüğünde satmakta kendi payına düşeni yapıyor, yatırımcılar zararla satıyor, pompa ve damperler küçük bir fiyata geri alıyor, bir yıl daha bekliyor ve aynı şey tekrar tekrar, ancak bu oyun bitiyor ve insanlar artık ana akım medyada Bitcoin’i satın almıyorlar, işte bu yüzden Elon Musk artık Bitcoin için poster çocuk.

Şimdi ona daha fazla yatırımcı çekiyor, bu nesil ve bu tür teknoloji için mükemmel bir poster çocuğu, Sıradan bir milyarder gibi davranmayan, insanların ihtiyaçlarını ve isteklerini anlayan, fütüristik teknolojiye yatırım yapan ve sosyal medyayı kullanan bir Milyarder. medya, Joe Rogan podcast’ine devam ediyor ve sert bir sigara içiyor, hayranlar söylediği her kelimeyi dinliyor ve itaat ediyor. Hepsi pazarlandı, hepsi sahte.

Şimdi Elon Musk, kendisini zengin ederken bu bitcoini hipnotize ediyor. Evet hadi ama dürüst olmak gerekirse, Elon Musk gibi birinin bitcoin’den bir parça olmadığını mı düşünüyorsun? Bitcoin’e hiç yatırım yapmadığını düşünüyorsanız tam bir aptalsınız.

Elon Musk, Çin komünist partisinin Bitcoin’e bu kadar büyük bir yatırımı olduğunun farkında mı? Bu dünyadaki bitcoin çiftçilerinin çoğu Çinli mi? Komünist partinin insanları toplama kamplarına attığının farkında değil mi? Yani bitcoin hakkında tweet attığında, o piçleri zengin yapıyor, sadece kendisi değil, dünyadaki diğer diktatörler ve rejimler, anne ve baba yatırımcının parasını alırken zenginleştiriyor + Wallstreet’teki bu hedgefund piçlerini de zengin yapıyor, oh evet Bu oyun çok uzun zamandır, hedgefund piçleri nesilden nesile yaşıyor ve para soluyor. Finansal sistemi KURAN, İNŞA EDEN Kuşaktan geliyorlar.

Bitcoin’in çoğu, fiyatı gerçekten yükselmeye başlamadan önce çıkarıldı, çok uzun bir süre bu oyundaydılar. Evet onlar vardı. Ancak bu medya karşıtı, düzen karşıtı anlatıyı, insanların bunun sisteme aykırı ve kendisinden bağımsız bir şey olduğunu düşündürmek için kullandılar. Aynı kirli Wallstreet piçleri medya kuruluşlarında “Bitcoin ne kadar kötü” hakkında konuşuyorlardı, insanları bu adamların tüm paralarını kaybedeceklerini ve bir devrim olacağını düşündürüyorlardı, insanlar aynı adamları çok az tanıyordu. satın almayın diyor, zaten satın aldım. Sizi sadece bunun içine çekiyorlardı, bu insanların düzen karşıtı zihniyetin farkında olmadıklarına gerçekten inanıyor musunuz? Bir balonun içinde mi yaşadıklarını düşünüyorsunuz? Akıllılar ve para söz konusu olduğunda oyunun zirvesindeler.

Kuruluş karşıtı satış noktalarıydı ve daha büyük bir aldatma, dünyanın o sırada nefret ettiği piçlerin gelip Bitcoin’e karşı konuşmalarına sahip olmak değil. Bu sadece insanların onu daha çok satın almasını sağladı ve hala yapıyorlar.

Her neyse, devam edebilirim, ama sana düşünmen için bir şey bırakacağım.

2009 mali krizi sırasında, insanların nefret ettiği, ondan nefret ettiği, nakitin özellikle küçük işletmeler için özgürlükleri olduğunu bildikleri nakitsiz bir toplum hakkında bir konuşma vardı, bu nedenle toplumdan nakit çekme fikri iyi bir şey değildi (Yine, Bitcoin satış noktaları özel, izlenemez) – bir dereceye kadar doğru ama bu bir boğa yükü.

Artık nakitsiz olmayan bir toplumunuz varsa, bu yaptığınız her işlemin bilindiği anlamına gelir. Hesabınızdan aktardığınız her bir dolar biliniyor, kazandığınız her dolar biliniyor, yani vergi iadesi yapmanız gerekmiyor, küçük işletmeler büyük zaman kaybedecek çünkü nakit ödemelere çok güveniyorlar ama nakitsiz bir toplum oluştuğunda, artık bir vergi beyannamesi vermenize gerek kalmayacak, her şey otomatik olarak hesaplanacak ve sizden tek isteyeceği bazı “kesintiler”, ne şaka.

Hükümet vergileri artırmak istediğinde, “hey, hepsi iyi, bunda önemli olan nedir?” Diye düşünebilirsiniz ve yapacaklar. Bununla ilgili yapabileceğiniz hiçbir şey olmayacak, ödemeye zorlanacaksınız ve her yıl sadece daha da yükseltecekler, nakitsiz bir toplumda bundan kaçamazsınız ve aynı türden mahremiyeti düşünmeyin Bitcoin gibi nakitsiz bir toplumda sizin için geçerli olacak, hayır hayır hayır hayır, onlar her şeyi biliyorlar.

Şimdi sadece Amerika’ya ve içinde bulundukları tüm borçlara bakın, aldıkları tüm bu kredilerden ve batı ülkelerinin çoğu aynı gemide, borçlarını ödemek için vergi toplamak için bir sisteme şiddetle ihtiyaç duyuyorlar – Dolayısıyla nakitsiz bir toplum Tek bir dolarlık vergi tahsilatından kaçınmak için bir kişiye yer bırakmayan tüm işlemleri izleyebilirsiniz.

2009’dan 2021’e kadar insanların zihniyeti, bu bitcoin aldatmacası nedeniyle tamamen değişti. İnsanların nakitsiz toplum fikrini almasını sağladı.

Yani evet, Elon Musks’ın bunu bildiğinden oldukça eminim, insanların kafataslarına çip yerleştirmek isteyen bir milyarder, sizce böyle bir kişi sizi umursuyor mu? LOLLLL, bu adam sahip olduğu gücü biliyor, eminim ki bu adam son tweet’i göndermeden önce bir ton daha bitcoin satın aldı. Onu dürüstçe ne durduracak? Para etrafında inşa edilmiş ve sürülmüştür.

Bu yüzden bu adamın tweet’lerine dikkat edin, kendisini ve Wallstreet arkadaşlarını daha da zenginleştirirken dünyayı bir gezintiye çıkarıyor.

Author

43 Comments

1. Bu konu : ” Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 197

2. Selam herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 09-02-2021 05:32:43

4. Çanakkale dan kimler var. Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. . Selam herkese web siteniz inan ki hayran edici, sağolun , banu – 498

5. selamun aleyküm sayfanız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

6. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

7. Sakarya dan kimler var. Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. . Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 400

8. Sinop merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım 09-02-2021 13:58:12

9. Gürbüz Reply

Artvin dan kimler var. Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. . Slm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 176

10. Bayburt dan kimler var. Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. . selamun aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 210

11. Uşak merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 13:40:22

12. Hakkari merkezden ben ziya. Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 05:58:18

13. Selam herkese paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

14. Edirne dan kimler var. Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. . selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 235

15. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

16. Merhaba web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Selam siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

18. Bu konu : ” Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. ” çok güzel. Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 299

19. Bu konu : ” Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 419

20. Ardahan merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-03-2021 01:36:46

21. Diyarbakır merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız yeminle iyi, sağolun 19-03-2021 07:11:09

22. Sakarya dan kimler var. Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. . Merhabalar sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 308

23. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

24. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun

25. Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, şukuladım

26. Selam web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

27. Tekirdağ dan kimler var. Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. . Merhaba paylaşım cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 200

28. Mersin merkezden ben ali. Selam paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 29-04-2021 09:56:56

29. Bu konu : ” Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. ” çok güzel. Selam paylaşım valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 179

30. Bu konu : ” Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 389

31. Slm paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

32. Afyon merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-05-2021 00:21:19

33. Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 09-05-2021 04:08:55

34. Malatya merkezden ben . Selam herkese sayfanız cidden dikkat çekici, saolun 25-05-2021 18:16:57

35. Ordu dan kimler var. Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. . Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 389

36. Karabük dan kimler var. Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. . Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, tebrikler , emin – 419

37. Bingöl merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-06-2021 17:43:20

38. Selamlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, şukuladım

39. Bu konu : ” Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 51

40. Bu konu : ” Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 95

41. Düzce dan kimler var. Elon Musk’ın bitcoin hakkındaki tweetleri, kendisini zenginleştirirken yalnızca bitcoin’in pompalanmasına ve boşaltılmasına yardımcı oluyor. Dünyayı nakitsiz bir topluma çekmek. . Merhaba herkese siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 424

42. Manisa merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım 15-07-2021 11:51:53

43. selam arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link