Birkaç gün önce Elon, profil resmini kısaca siyah gibi görünen bir şeyle değiştirdi.

Birçok kullanıcı ayarlarla oynadı ve bunun dijital kutu gibi bir ızgara resmi olduğunu düşündü.

Maalesef bende bir kopyası yok, ama neye benzediğini hatırlıyorum.

Sonra bugün bu videonun Twitter’da yayınlandığını görüyorum

https://twitter.com/Chrissy_2697/status/1401516824282419202?s=09

Ve yaklaşık 0:35’te videoda 2003 bilgisayar virüsü ve nasıl yayıldığı hakkında bir grafik gösterildi.

https://i.imgur.com/Qs5SP1z.png

Elon’un profil resmi için sahip olduğu şeye çarpıcı bir şekilde benziyor.

Bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum.

32 Comments

1. Tunceli dan kimler var. Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı . Slm paylaşımın ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 414

2. Merhabalar web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım

3. Karabük merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-06-2021 14:32:04

4. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 09-06-2021 20:23:40

5. Hakkari merkezden ben banu. Mrb siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-06-2021 21:26:27

6. Bu konu : ” Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, saolun , ziya – 225

7. Slm web siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı . Selamlar sayfan valla güzel, tebrikler , elif yılmaz – 288

9. Trabzon merkezden ben memo. Merhaba web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-06-2021 02:40:48

10. Bu konu : ” Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 420

11. Mrb paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, şukuladım

12. Selamlar sayfa inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım , ziya – 93

14. Artvin dan kimler var. Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ali – 476

15. Bu konu : ” Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 71

16. Şanlıurfa dan kimler var. Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı . Slm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 126

17. Bu konu : ” Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 477

18. Bartın dan kimler var. Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı . Selam web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 69

19. Bu konu : ” Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, saolun , hatice – 459

20. Selam herkese siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

21. Batman dan kimler var. Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 89

22. Bu konu : ” Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 275

23. Slm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

24. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

25. Hakkari merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-08-2021 23:19:53

26. Adıyaman dan kimler var. Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı . Selamlar sayfanız harbiden dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 492

27. Sakarya merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler 02-09-2021 00:20:54

28. Bu konu : ” Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı ” çok güzel. Merhaba siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 409

29. Trabzon merkezden ben ahmet. Selam sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-09-2021 20:29:42

30. Bu konu : ” Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 78

31. Diyarbakır dan kimler var. Elon Musk’ın siyah profil Twitter fotoğrafı . selamun aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, sağolun , Hasan – 28

Write A Comment