Kategoriler
Genel

Elon Musk’un neden Mars’a bu kadar çabuk ulaşmaya çalıştığını bildiğimi hissediyorum …

Ss: Elon Musk’un Mars’a neden bu kadar kötü ve hızlı bir şekilde taşınmak istediğine dair teori. Ayrıca yapay zeka ve mikro çip konusunu gündeme getiriyor.

Tartışma: Vahiyde, Deccal’in Üçüncü tapınaktaki tahtta oturacağı söyleniyor … Deccal’ın bir şekilde AGI olması olasılığı, kol ve bacakları olacak ve insan görünecek ve İsrail’e gitmeye karar verecekse atılan mı yoksa gerçekten İsrail’de mi yapıldığını düşünüyorsunuz? Bence Ghislaine Maxwell ve Mossad arasındaki tüm bağlar nedeniyle bu iyi bir tartışma noktası.

İsrail’deki protestolarda neler oluyor? Dün dini bayram değil miydi? Epstein’ın geçen yıl öldüğü tatil mi? Bu bir çeşit işaret mi? Sadece biraz garip bir zamanlama … Çevrimiçi olarak orada yaşayan birçok İsrailli okudum (çevirmek zorunda kaldım) Netanyahu’yu bir diktatör ve onları nasıl bir dünya düzenine sattığını.

“Elon Musk’un neden Mars’a bu kadar çabuk ulaşmaya çalıştığını bildiğimi hissediyorum …” için 8 yanıt

Bayburt merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2020 05:30:56

Siirt merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-07-2020 04:55:11

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 06-08-2020 19:56:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir