Birkaç ay önce, Elon’un güneş çatılarını satın alan kişiler, maliyetler ve sistemlerin düşük satış sayıları nedeniyle sistemler için daha fazla ödeme yaptıklarını keşfettiler. Birkaç gün önce Elon, kripto paranın kirli enerji olduğunu söylüyor. Güneş sistemlerini zorlamak için sosyal konumu kullanıyor …. madencilerin bir güneş sistemi satın alması için bir basın bülteni şilin çıkması için doge arayın. O gerçekleşecek.

25 Comments

1. Merhaba sayfan harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Siirt dan kimler var. Elon ve Enerji . Mrb sayfanız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 434

4. Batman merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 17-05-2021 13:25:58

5. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bolu merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-05-2021 04:51:32

7. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

8. Hatay merkezden ben gaye. Slm web siten vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 23-05-2021 05:43:35

9. Batman dan kimler var. Elon ve Enerji . Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 22

10. Sivas dan kimler var. Elon ve Enerji . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 17

11. Kastamonu merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-06-2021 02:30:04

12. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Elon ve Enerji . Merhabalar paylaşım cidden güzel, tebrikler , elif yılmaz – 204

13. Gaziantep dan kimler var. Elon ve Enerji . Merhabalar paylaşımınız valla hayran edici, saolun , ahmet – 150

14. Muş merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım 09-06-2021 13:16:21

15. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Elon ve Enerji . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 245

16. Selam sayfan vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Elon ve Enerji ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler , ali – 108

18. Bu konu : ” Elon ve Enerji ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler , ali – 467

19. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 00:04:54

20. Giresun dan kimler var. Elon ve Enerji . Slm paylaşım inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 444

21. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

22. Bu konu : ” Elon ve Enerji ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 203

23. Tokat merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-07-2021 09:56:13

24. Muğla dan kimler var. Elon ve Enerji . Selam sayfan ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , doruk – 386

25. Batman dan kimler var. Elon ve Enerji . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 60

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link