Bay Robert Duncan, EM sikişmesi konusunda iyi fikirlere sahip.

Ve o “onlardan” biri – “vicdan geliştirmek” …

Ama en azından halka açık konuşması, Perde Arkası’nı bilgilendirmesi için onu tebrik etmeliyim.

MK fenomeni, EM ve Sonic araçları ve silahları, Biyolojik / Bilişsel / Psikolojik / Nörolojik / Biyolojik etkilerin genel gözetimi – çok fazla ayrıntı olmamasına rağmen, birkaçınızın takdir edebileceğini bildiğim bir resmi çizmeye yardımcı olacak.

Not: ben önermek hız yukarı onun videolar -e 1,5x.

… Enjoy_The_Razor tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. elif yılmaz Reply

Mrb siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” EM etkisinin farkında olanlar için ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , ali – 347

3. Bilecik dan kimler var. EM etkisinin farkında olanlar için . Slm paylaşım valla hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 25

4. Muş dan kimler var. EM etkisinin farkında olanlar için . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, sağolun , hatice – 89

5. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. EM etkisinin farkında olanlar için . Mrb paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 192

6. Samsun merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, teşekkürler 16-01-2021 18:49:27

7. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız valla hayran edici, twitter da paylaştım

8. Osmaniye merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-01-2021 14:33:37

9. Bu konu : ” EM etkisinin farkında olanlar için ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 2

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” EM etkisinin farkında olanlar için ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 127

11. Bayburt dan kimler var. EM etkisinin farkında olanlar için . Slm bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 9

12. Bu konu : ” EM etkisinin farkında olanlar için ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz güzel, şukuladım , banu – 126

13. Selamlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

14. Slm web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

15. Karabük merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 02:14:01

16. Erzincan dan kimler var. EM etkisinin farkında olanlar için . Selam herkese web siten harbiden dikkat çekici, sağolun , doruk – 84

17. Merhaba siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

18. Ardahan merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 11-03-2021 21:14:53

19. Selamlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

20. Adana dan kimler var. EM etkisinin farkında olanlar için . selam arkadaşlar siten yeminle çok güzel, face de paylaştım , gaye – 58

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” EM etkisinin farkında olanlar için ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 72

22. Kırklareli dan kimler var. EM etkisinin farkında olanlar için . Merhaba herkese siteniz inanılmaz güzel, face de paylaştım , doruk – 366

23. Bu konu : ” EM etkisinin farkında olanlar için ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 370

24. Iğdır dan kimler var. EM etkisinin farkında olanlar için . Merhaba paylaşım inanki hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 168

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link