Kızım bu kreşte çalışıyor ve bedava covid aşısı yapıyorlar. Patronu ona ücretsiz bir tane de alabileceğimi söyledi. SOOOO Aşı konusunda biraz şüpheliyim (neden bilmiyorum) Hastalanmadım, 24 yaşındayım. Doğduğumdan beri çok sağlıklıyım (sadece çocukken astım vardı) ama diğer ondan daha çok nadiren tipik grip yaşadım, hatta hiç olmadı. Ama covid? Hiç semptom yoktu. Ya da hastalandı. Öyleyse neden alayım? Yoksa almalı mıyım? Neye dikkat etmem gerekiyor ve ne yapmam gerektiğini düşünüyorsunuz? Halp.

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Emin değilim … ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 301

2. İstanbul merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-03-2021 00:47:51

3. Bu konu : ” Emin değilim … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki iyi, saolun , emin – 411

4. Bu konu : ” Emin değilim … ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 203

5. Malatya dan kimler var. Emin değilim … . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 305

6. Bu konu : ” Emin değilim … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle iyi, twitter da paylaştım , hatice – 236

7. Ankara merkezden ben memo. Selamlar sayfa inan ki mükemmel, tebrikler 12-04-2021 04:12:02

8. Bu konu : ” Emin değilim … ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 426

9. Eskişehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, tebrikler 14-04-2021 19:01:01

10. Kocaeli merkezden ben banu. Merhaba herkese siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2021 14:00:51

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link