Pekala, Eminem’in bir klon olduğuna dair şu komplo teorisi var. Herkesin bu konudaki düşüncelerini bilmek istiyorum.

Şahsen bunun tamamen anlaşılmaz olduğunu düşünmüyorum. Genel halkın bilmediği birçok ileri teknoloji olduğuna inanıyorum. Klonlamanın var olma olasılığı yüksek. Eminem klonlanmadıysa, zihin kontrolü de mümkündür.

Eminem ilk çıktığında olduğu gibi görünmüyor. Fakir olarak büyüdü ve her zaman özgür fikirli bir varlık gibi göründü, bugünlerde bir kukla.

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Eminem bir klondur ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 78

2. Niğde dan kimler var. Eminem bir klondur . Slm paylaşımınız inan ki çok güzel, tebrikler , Aylin – 33

3. Osmaniye merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 11-01-2021 18:33:15

4. Bu konu : ” Eminem bir klondur ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , banu – 262

5. Mrb web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

6. Hakkari dan kimler var. Eminem bir klondur . Selam siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 282

7. Bu konu : ” Eminem bir klondur ” çok güzel. Selam web siten harbiden mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 468

8. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler 25-01-2021 00:54:14

9. Bu konu : ” Eminem bir klondur ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki güzel, face de paylaştım , Aylin – 67

10. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

11. Bingöl dan kimler var. Eminem bir klondur . Merhaba herkese sayfan valla dikkatimi çekti, saolun , banu – 164

12. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

13. Bu konu : ” Eminem bir klondur ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 108

14. Bartın dan kimler var. Eminem bir klondur . Selamlar web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 204

15. Bu konu : ” Eminem bir klondur ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 412

16. Karaman dan kimler var. Eminem bir klondur . Merhabalar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 218

17. Sivas merkezden ben ziya. Mrb sayfan harbiden çok güzel, face de paylaştım 14-03-2021 03:12:24

18. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

19. Bu konu : ” Eminem bir klondur ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 86

20. Diyarbakır dan kimler var. Eminem bir klondur . Selam herkese sayfanız cidden güzel, sağolun , – 182

21. Bu konu : ” Eminem bir klondur ” çok güzel. Merhaba siten vallaha iyi, face de paylaştım , – 155

22. Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” Eminem bir klondur ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, şukuladım , banu – 286

24. Bu konu : ” Eminem bir klondur ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, face de paylaştım , ali – 133

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link