Her şeyden önce onları çöpe atmaya çalışmıyorum, stan olarak soruyorum.

Bir hayran olarak Kamikaze ve Mtbmb’deki Encore’dan bu yana ilk kez kendisinin olduğunu hissediyorum.

Belki onda bir şeyler bulmuşlardır, ona dokunaklı konular yerine rihana gibi daha çok pop ortak çalışmaları yapmalarını sağlamıştır. Clintonlara vurmayı bırak ve Trump’ın peşine düş. Artı, işleri daha da zorlaştırmak için Marshall Mathers III, bir sayıya sahip tek isim. Belki klonu tarafından çerçevelenmiştir?

… n-a tarafından gönderildi —
[comments]

Author

99 Comments

1. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-08-2020 17:29:39

2. Kayseri merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-08-2020 19:54:06

3. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, sağolun

4. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, teşekkürler 13-08-2020 18:38:37

5. Uşak merkezden ben ali. Merhaba web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-08-2020 20:59:42

6. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız inanki çok güzel, teraziye tıkladım 22-08-2020 17:25:53

7. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

8. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

9. Selam herkese siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım

10. selamun aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, sağolun

11. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

12. selam arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, sağolun

13. Muş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, tebrikler 27-09-2020 00:08:30

14. Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

15. Çanakkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 02-10-2020 11:22:14

16. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun

17. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım 04-10-2020 19:15:20

18. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 146

19. Tokat merkezden ben hatice. Selam herkese sayfa inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-10-2020 03:46:36

20. Merhaba sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

21. Nevşehir dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Selamın aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , – 440

22. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkatimi çekti, tebrikler 11-11-2020 00:26:25

23. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 137

24. Eskişehir dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 127

25. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

26. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

27. Mardin merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-12-2020 05:20:11

28. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler , emin – 185

29. Çanakkale merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi valla mükemmel, sağolun 06-12-2020 14:38:02

30. Tekirdağ merkezden ben . selamun aleyküm sayfan inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-12-2020 04:07:44

31. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun 08-12-2020 09:51:41

32. Antalya merkezden ben banu. Slm paylaşım inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:48:14

33. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , banu – 319

34. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok iyi, şukuladım

35. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 24-12-2020 06:30:04

36. Kayseri dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Selamlar web sitesi inan ki iyi, teşekkürler , Hasan – 79

37. Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

38. Kırşehir dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Selamlar sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 461

39. Merhaba siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

40. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 172

41. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. Slm web siten harbiden iyi, şukuladım , – 335

42. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 316

43. Tunceli merkezden ben ali. Merhaba web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım 09-01-2021 22:41:40

44. Düzce merkezden ben banu. Selam sayfan inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-01-2021 22:01:48

45. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, teşekkürler , ahmet – 12

46. Selam paylaşım vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 53

48. Yozgat dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Merhabalar siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 399

49. Yozgat dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . selamun aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 279

50. Adıyaman dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Merhaba sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 284

51. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, şukuladım , Aylin – 256

52. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 196

53. Ordu merkezden ben ali. Selam herkese siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 05:43:21

54. Çorum dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Slm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 329

55. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım , – 411

56. Samsun dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Selam paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 126

57. Antalya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-03-2021 21:45:19

58. Çankırı merkezden ben emin. Merhaba sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 01-03-2021 22:16:08

59. Iğdır merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-03-2021 23:50:08

60. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

61. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim mükemmel, tebrikler , ahmet – 143

62. Denizli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 24-03-2021 19:56:17

63. Slm sayfan cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

64. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım inan ki çok güzel, teşekkürler

65. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, tebrikler , Emine – 153

66. Ankara dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 321

67. Merhaba herkese web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

68. Sivas merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım 01-05-2021 19:38:09

69. Kütahya dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Merhaba herkese sayfan süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 435

70. Mrb web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım

71. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

72. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 11-05-2021 22:24:54

73. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

74. Batman merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-05-2021 21:53:30

75. Gaziantep dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 437

76. Niğde dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, saolun , ziya – 372

77. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 375

78. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım , – 111

79. Muğla merkezden ben Emine. Mrb web siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 16-06-2021 06:00:17

80. Çorum merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, şukuladım 21-06-2021 16:55:29

81. Kocaeli dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 190

82. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Merhabalar web siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 399

83. Şırnak dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Mrb siten vallaha dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 154

84. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

85. Kırklareli dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Selamın aleyküm paylaşım valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 421

86. Çankırı dan kimler var. Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 359

87. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , memo – 498

88. elif yılmaz Reply

Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

89. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 17-07-2021 21:50:08

90. Ankara merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-07-2021 11:58:07

91. Denizli merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım 24-07-2021 07:55:05

92. Rize merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfan yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 16:55:57

93. Bu konu : ” Eminem’in Epsteins uçuş kayıtlarında olduğuna dair düşünceler bazı yerlerde? ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 13

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link