https://youtu.be/Lh1rgy25XhU Boeing, 7 yıldan uzun bir süre önce, etrafta uçan ve bir mikrodalga EMP saldırısıyla belirli binaları hedef alabilen bir seyir füzesi yapma yeteneklerini piyasaya sürdü.
Belirli binaları hedeflemek ve onları karartmak için oldukça iyi bir teknoloji. Büyük olasılıkla hızlanıp büyük elektrik kesintilerine neden olabilir.

gönderen … HighAlchemy420
[comments]

Author

59 Comments

1. Rize merkezden ben banu. Merhaba siten cidden çok iyi, face de paylaştım 23-09-2020 09:21:03

2. Samsun merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun 23-09-2020 09:56:44

3. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 24-09-2020 23:58:03

5. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 09:13:23

6. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, şukuladım

8. Çorum dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Slm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 445

9. Afyon dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Merhabalar web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun , – 379

10. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

11. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran edici, saolun 21-10-2020 18:38:17

12. Diyarbakır dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 297

13. Edirne merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım inanılmaz iyi, tebrikler 03-11-2020 04:53:00

14. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” EMP silahları kullanıldı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , ali – 60

16. Yozgat dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Selamlar siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 372

17. Isparta dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Slm web siten valla çok iyi, sağolun , banu – 245

18. Selam paylaşımınız yeminle dikkat çekici, saolun

19. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, teşekkürler

20. Bu konu : ” EMP silahları kullanıldı mı? ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle hayran edici, sağolun , memo – 117

21. İstanbul merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun 08-12-2020 13:00:04

22. Merhaba herkese sayfan yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Van dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 85

24. Hakkari dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Selamlar sayfa gerçekten iyi, face de paylaştım , Hasan – 214

25. Bolu dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, saolun , emin – 203

26. Bu konu : ” EMP silahları kullanıldı mı? ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 306

27. selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Bayburt dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Slm siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 395

29. Bu konu : ” EMP silahları kullanıldı mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 472

30. Bu konu : ” EMP silahları kullanıldı mı? ” çok güzel. Selam sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 1

31. Yozgat dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Selamlar sayfan inanki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 74

32. Bursa dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 377

33. Selam siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

34. Mardin merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten gerçekten güzel, şukuladım 14-02-2021 03:39:21

35. Karaman merkezden ben Hasan. Slm siteniz harbiden çok iyi, teşekkürler 24-02-2021 20:10:50

36. Gürbüz Reply

Malatya dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Selamlar paylaşım inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 489

37. selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

38. Ankara dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Mrb paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, saolun , mehmet – 212

39. Bu konu : ” EMP silahları kullanıldı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 468

40. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

41. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, sağolun

42. Çanakkale dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 190

43. Kastamonu dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 314

44. Bu konu : ” EMP silahları kullanıldı mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , memo – 457

45. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Selamlar paylaşımınız ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 281

46. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Bu konu : ” EMP silahları kullanıldı mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki mükemmel, tebrikler , Aylin – 58

48. Selam sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

49. Bartın merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, tebrikler 06-05-2021 23:14:30

50. Kırşehir dan kimler var. EMP silahları kullanıldı mı? . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ahmet – 495

51. Bu konu : ” EMP silahları kullanıldı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, teşekkürler , emin – 195

52. Iğdır merkezden ben banu. Selam web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 01-06-2021 15:51:46

53. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 06-06-2021 23:42:51

54. Hakkari merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 09-06-2021 16:12:00

55. Bu konu : ” EMP silahları kullanıldı mı? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 103

56. Ağrı merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2021 22:26:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link