Kategoriler
Genel

En Az 130 Kişi Epstein’ın Çocukları Olduğunu İddia Etti

En geç 130 kişi Jeffrey Epstein’ın gizli dölleri olduğunu iddia ederek ileriye doğru sübyancıların bir kesimini almayı umarak 634 milyon dolarlık emlak, bir rapora göre.

Florida merkezli bir yasal hizmet potansiyel mirasçıları aramak sapkın para adamının Güneşe anlattı en az 386 kişi ile temasa geçildi, yaklaşık 130’u çocuk olduğunu iddia etti.

Epsteinheirs.com yayınlandı Prens Andrew’un arkadaşının Manhattan kilitlenmesinde asılı bulundu Kurucu Harvey Morse İngiltere gazetesine verdiği demeçte, geçen Ağustos ayında ve çağrılar o zamandan beri yayında.

Morse, “Jeffrey Epstein o kadar uzun süre cinsel olarak karışıktı ki, çocuk sahibi olabileceği için makul bir şans var” dedi. “Büyükbaba bile olabilir.”

66, Epstein’ın evlerinin bulunduğu ABD, Karayipler ve Fransa da dahil olmak üzere dünyanın her yerinden aramalar geldi.

Gazetede, 1990’larda bir gecelik bir duruştan sonra hamile olduğunu iddia eden bir İngiliz kadın ve hatta hükümet yetkilileri ve telif hakları ile seks partisinde olduklarını söyleyen birinden bile onaylanmamış bir rapor yer alıyor.

Morse, inandırıcı bir iddiası olan herhangi birinin, iddialarını doğrulamak için bir ABD mahkemesine DNA testi için dilekçe vermesi gerektiğini ve tanıklık etmek için çağrılabileceğini söyledi.

“Çağrıların yaklaşık dörtte biri soruşturma gerektiriyor, ancak şu ana kadar daha fazla ilerleyecek kadar emin değildik,” diye onayladı.

“Bunu söyledikten sonra, her gün kimin arayacağını asla bilemezsiniz.”

“En Az 130 Kişi Epstein’ın Çocukları Olduğunu İddia Etti” için 14 yanıt

Kilis merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 26-05-2020 17:22:42

Diyarbakır merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 07-06-2020 09:28:00

Bayburt merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 15-06-2020 10:46:41

Muğla merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, face de paylaştım 17-06-2020 21:49:56

Konya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 17-06-2020 21:54:39

Erzincan merkezden ben ali. selamun aleyküm siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 22-06-2020 04:29:52

Tokat merkezden ben Emine. Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:24:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir