Covid politikaları hakkında sorularınız mı var? Virüsü inkar eden, Trump’ı destekleyen, bencil bir büyükanne katili olan süper yayıcı birisiniz.

Kritik ırk teorisi ve BLM hareketinin yönleriyle ilgili sorunlarınız mı var? Sen siyahlardan nefret eden beyaz üstünlükçü, ırkçı, neo-nazi.

Biden ile sorunlarınız mı var? Sen bir MAGA’sın, temelde bir faşist ve muhtemelen aynı zamanda bir nazi olan Putin şili.

İklim değişikliği politikaları hakkında sorularınız mı var? Çevreden nefret ediyorsun, büyük petrol için bir pisliksin ve hepimizin ölmesini istiyorsun.

Totalitarizm zihinde başlar. Farklı bakış açılarını veya muhalefeti önleyerek, yalnızca bir bakış açısına izin verilen ve aynı fikirde değilseniz … temelde terörist, beyaz üstünlükçü, yeniden eğitilmesi, hapsedilmesi veya öldürülmesi gereken bir düşünce suçlususunuz.

Batı’daki sosyal baskı yoluyla denetleniyor, ancak bu yoldan gidersek yasal yollara yükselecek. Washington Post’tan bir köşe yazısı, antivaxxers’ı teröristler olarak görmemiz gerektiğini belirtti. Bill Nye, iklim reddinin yasadışı olması gerektiğini söyledi. Ana akım medyada konuşan liderler, yeniden eğitim kamplarını ve MAGA halkını bombalayan insansız hava araçlarını düşünmemiz gerektiğini söyledi.

Totaliter anlatılara ne kadar çok şey verirsek, iç savaşı ve soykırımı gerçek bir olasılık haline getirme olasılığımız o kadar artar.

Author

9 Comments

1. Kırıkkale dan kimler var. En büyük açık komplolardan biri, nüansı ortadan kaldırma ve totaliter düşünceyi teşvik etme çabasıdır. Bu Covid, uyandırma kültürü ve aradaki hemen hemen her şey için geçerlidir. . Selam herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 401

2. Gürbüz Reply

Selamlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” En büyük açık komplolardan biri, nüansı ortadan kaldırma ve totaliter düşünceyi teşvik etme çabasıdır. Bu Covid, uyandırma kültürü ve aradaki hemen hemen her şey için geçerlidir. ” çok güzel. Mrb siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ali – 119

4. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. En büyük açık komplolardan biri, nüansı ortadan kaldırma ve totaliter düşünceyi teşvik etme çabasıdır. Bu Covid, uyandırma kültürü ve aradaki hemen hemen her şey için geçerlidir. . selam arkadaşlar paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 462

5. Trabzon merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 20-03-2021 02:26:22

6. Çankırı dan kimler var. En büyük açık komplolardan biri, nüansı ortadan kaldırma ve totaliter düşünceyi teşvik etme çabasıdır. Bu Covid, uyandırma kültürü ve aradaki hemen hemen her şey için geçerlidir. . Selamın aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 203

7. Bu konu : ” En büyük açık komplolardan biri, nüansı ortadan kaldırma ve totaliter düşünceyi teşvik etme çabasıdır. Bu Covid, uyandırma kültürü ve aradaki hemen hemen her şey için geçerlidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 330

8. Bu konu : ” En büyük açık komplolardan biri, nüansı ortadan kaldırma ve totaliter düşünceyi teşvik etme çabasıdır. Bu Covid, uyandırma kültürü ve aradaki hemen hemen her şey için geçerlidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 386

9. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. En büyük açık komplolardan biri, nüansı ortadan kaldırma ve totaliter düşünceyi teşvik etme çabasıdır. Bu Covid, uyandırma kültürü ve aradaki hemen hemen her şey için geçerlidir. . Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 466

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link