Ben sadece, olayların neden böyle olduklarına dair gerçek bir anlayışa sahip olmadığınızda, bir sebebi kabul etmenin sorumsuzluk olduğunu düşünüyorum.

Hiç bir şehirde ya da kentsel bir çevrede yaşamadıysanız, özellikle de fakir bir yerde, orada neler olup bittiğine dair çok fazla fikriniz olmamalıdır. Düşündükleri her şeyi filmlerden, şovlardan ve video oyunlarından edindiler.

Kahrolası inekler.

Author

20 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” En büyük BLM savunucularının genellikle siyahlarla ilgili deneyimleri yoktur. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 421

2. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 24-04-2021 00:04:47

3. Bu konu : ” En büyük BLM savunucularının genellikle siyahlarla ilgili deneyimleri yoktur. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 197

4. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

5. selam arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

6. Artvin dan kimler var. En büyük BLM savunucularının genellikle siyahlarla ilgili deneyimleri yoktur. . Selamlar sayfanız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 119

7. Manisa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 24-04-2021 19:47:59

8. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-04-2021 04:30:36

9. Ankara merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-04-2021 08:59:14

10. Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. En büyük BLM savunucularının genellikle siyahlarla ilgili deneyimleri yoktur. . Selam siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 121

12. Kayseri dan kimler var. En büyük BLM savunucularının genellikle siyahlarla ilgili deneyimleri yoktur. . Selamlar sayfan inanılmaz mükemmel, sağolun , hatice – 104

13. Karaman dan kimler var. En büyük BLM savunucularının genellikle siyahlarla ilgili deneyimleri yoktur. . Merhaba siten valla iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 34

14. Bu konu : ” En büyük BLM savunucularının genellikle siyahlarla ilgili deneyimleri yoktur. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, tebrikler , Gürbüz – 207

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” En büyük BLM savunucularının genellikle siyahlarla ilgili deneyimleri yoktur. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden iyi, tebrikler , elif yılmaz – 305

16. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Kütahya dan kimler var. En büyük BLM savunucularının genellikle siyahlarla ilgili deneyimleri yoktur. . Merhaba sayfanız yeminle mükemmel, saolun , emin – 72

18. Düzce dan kimler var. En büyük BLM savunucularının genellikle siyahlarla ilgili deneyimleri yoktur. . Merhaba herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 70

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link