Feragatname: Bence Trump narsist, yozlaşmış, güce aç, kıç. Biden aynı zamanda narsist, yozlaşmış, güce aç bir eşek. Tek gerçek fark … Biden, Amerikan vatandaşlarını etkili bir şekilde aldatmak için bir ömür boyu tımar ve konuşma noktalarını nasıl kullanacağını öğreniyor.

İnanıyorum ki Demokratlar ve Cumhuriyetçiler 4 yıl boyunca durmaksızın Trump’ı lekelemek için harcanan ana nedenlerden birinin, onun siyasette 1 numaralı kuralı çiğnemesidir. Hangisi … Konusu ne olursa olsun veya kamu yararına olup olmadığına bakılmaksızın asla karşı tarafla çalışmayın.

Çok var örnekler Trump her iki tarafla da işbirliği yapmaya çalışıyor. Ayrıca Demokratlarla birlikte çalışma girişimi için fiyat artışları da yapıyor.

Tulsi Gabbard bu Joe Rogan’ın ilk 5 dakikasında oyunun nasıl oynandığını açıkça belirtiyor röportaj.

Gerçek bir ilerleme kaydetme girişiminde (muhtemelen narsisist nedenlerden dolayı) her iki tarafla da çalışma çabalarının önüne geçmek, onları mümkün olduğunca fazla güç ve zenginlik elde etme çabalarında on yıllarını geriye götürürdü. Oyunu açığa çıkarırdı. Bu aynı zamanda, kozun olumlu bir şey yaptığını kabul etmek için küfür etmesinin de nedenidir.

Şimdi birlikte çalışmaktan ve birlikten söz ediyoruz. Son 4 yıl nerede cehennemdi? Tam tersiydi çünkü oyun böyle oynanır ve güçlerini ve zenginliklerini koruyan da budur. Bunun önüne hiçbir şey çıkmayacak.

Birinin oyun tahtasını çevirmesi gerekiyor ve bu yüzden pek çok insan Trump’a oy verdi. Çoğu insan bunu 4 yıl önce anlamıştı. Ancak bu gerçekleşemez çünkü çok fazla insan, apaçık bir şekilde aşikar olmasına rağmen, birbirlerini çevirmek için kendilerini manipüle etmelerine izin verir.

Author

51 Comments

1. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. En büyük hatanın önüne geçer . Selam siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 471

2. Düzce dan kimler var. En büyük hatanın önüne geçer . Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 414

3. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 351

4. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 202

5. Merhaba paylaşımınız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım , emin – 291

7. Merhaba sayfan cidden dikkat çekici, face de paylaştım

8. Ordu merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-01-2021 13:02:29

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 267

10. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 414

11. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 271

12. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. En büyük hatanın önüne geçer . Selam herkese paylaşımınız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 155

13. Erzurum dan kimler var. En büyük hatanın önüne geçer . Selam herkese sayfa inan ki mükemmel, face de paylaştım , ziya – 282

14. Ankara dan kimler var. En büyük hatanın önüne geçer . Mrb web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 183

15. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun , ahmet – 377

16. Kars merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım 21-01-2021 13:02:41

17. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 31

18. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 36

19. Malatya dan kimler var. En büyük hatanın önüne geçer . selamun aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 449

20. Balıkesir dan kimler var. En büyük hatanın önüne geçer . Mrb siteniz valla hoşuma gitti, saolun , doruk – 449

21. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, şukuladım 21-01-2021 13:02:46

22. Kastamonu dan kimler var. En büyük hatanın önüne geçer . Selam siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 1

23. Selamlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

24. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 295

25. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, saolun , hatice – 469

26. Ağrı merkezden ben banu. Selam herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2021 17:34:54

27. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun , ziya – 106

28. Merhaba web sitesi inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-01-2021 23:03:36

30. selamun aleyküm siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım

31. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

32. Ordu dan kimler var. En büyük hatanın önüne geçer . Slm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 362

33. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 258

34. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha iyi, facebookta paylaştım , ziya – 444

35. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

36. Edirne dan kimler var. En büyük hatanın önüne geçer . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 315

37. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 14-02-2021 21:07:22

38. Giresun merkezden ben doruk. Selamlar sayfa vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2021 15:45:31

39. Burdur merkezden ben ziya. Selam herkese web siten inanki iyi, saolun 01-03-2021 08:57:36

40. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Selam siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 152

41. Slm siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

42. Bu konu : ” En büyük hatanın önüne geçer ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 380

43. Selamlar sayfa vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Selam siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

46. Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link