Kadınların daha önceki denemelerde ciddi yan etkiler gördüklerine dair hiçbir şey bildirilmedi mi? Bu, en yaygın ve endişe verici yan etkilerden biri gibi görünüyor. Davalarla ilgili en büyük kırmızı bayrak olmalı. Başka neler kaçırdıklarını veya sakladıklarını bir düşünün.

İnsanların bu tür yan etkilerin bilinmesinden ÖNCE bunu agresif bir şekilde bastırdığı konusunda sizi endişelendirmeli. Çılgın. Birisi Moderna, Pfizer, vb .’den FDA’ya veya acil durum yetkisine sunulan bu tür reaksiyonlarla ilgili deneme verilerine sahipse, lütfen paylaşın.

Author

19 Comments

1. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan valla dikkat çekici, sağolun 17-05-2021 03:09:16

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” En Büyük Kızıl Bayrak: Atış ve Kadınların Olumsuz Tepkileri ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 285

3. Bu konu : ” En Büyük Kızıl Bayrak: Atış ve Kadınların Olumsuz Tepkileri ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 152

4. Rize merkezden ben hatice. Selam web siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-05-2021 04:49:18

5. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” En Büyük Kızıl Bayrak: Atış ve Kadınların Olumsuz Tepkileri ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 311

7. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

8. Bu konu : ” En Büyük Kızıl Bayrak: Atış ve Kadınların Olumsuz Tepkileri ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 116

9. Bu konu : ” En Büyük Kızıl Bayrak: Atış ve Kadınların Olumsuz Tepkileri ” çok güzel. Slm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 71

10. Tokat merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-06-2021 22:15:10

11. selam arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, şukuladım

12. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 28-06-2021 14:02:17

13. Ağrı dan kimler var. En Büyük Kızıl Bayrak: Atış ve Kadınların Olumsuz Tepkileri . Mrb sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 130

14. Gaziantep merkezden ben banu. selamun aleyküm siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-07-2021 03:37:16

15. Bu konu : ” En Büyük Kızıl Bayrak: Atış ve Kadınların Olumsuz Tepkileri ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 460

16. Bu konu : ” En Büyük Kızıl Bayrak: Atış ve Kadınların Olumsuz Tepkileri ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 410

17. Çankırı dan kimler var. En Büyük Kızıl Bayrak: Atış ve Kadınların Olumsuz Tepkileri . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 387

18. Batman dan kimler var. En Büyük Kızıl Bayrak: Atış ve Kadınların Olumsuz Tepkileri . Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link