En büyük komplo?

En büyük komplo, hiçbir şeyin gizli olmamasıdır …

Doğru gözlerin görebilmesi için her şey açıkta. Bize her şeyi anlatmaları gerekiyor. Filmler, müzik, kitaplar. Karmaya giriyor, ama sohbetin başladığı yer burası …

Bize ne olacağı … bize ne yapacakları söylendiğinde kim suçlanacak? Bir oyun oynuyorlar ve biz yine de ona aşık oluyoruz … ona enerji veriyoruz. Bunu gerçekleştir. Lanet “resmi” anlatıya İNANIN … YA DA KÖTÜ, ona uyun çünkü çılgın “yabancı” gibi görünmek istemiyoruz.

Öyleyse, durun pislikler. Oyun zamanı. Bir takım seçin …

This Post Has 13 Comments

1. Emine

Ordu dan kimler var. En büyük komplo? . Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 23

2. ali

Bu konu : ” En büyük komplo? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 229

3. Emine

Hakkari dan kimler var. En büyük komplo? . selam arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, tebrikler , Emine – 6

4. Gürbüz

Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

5. memo

Zonguldak dan kimler var. En büyük komplo? . Slm web siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 90

6. Hasan

Bu konu : ” En büyük komplo? ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 119

7. gaye

Bu konu : ” En büyük komplo? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 102

8. ali

Ankara dan kimler var. En büyük komplo? . Selamlar web siten inanki mükemmel, teşekkürler , ali – 406

9. emin

Bu konu : ” En büyük komplo? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 376

10. gaye

Muş dan kimler var. En büyük komplo? . Selamlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 251

11. ali

Bitlis dan kimler var. En büyük komplo? . Merhabalar paylaşımınız harbiden iyi, teraziye tıkladım , ali – 72

12. Anonim

Selam herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

13. ziya

Batman dan kimler var. En büyük komplo? . Merhaba paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 370

Bir cevap yazın