En büyük komplo, insanları şiddetsizliğin tek çözüm olduğuna inandırmaktır.

Hükümet, ona karşı çıkan herkesi suikasta uğratıyor, bombalıyor, işgal ediyor, hapsediyor, dövüyor, tehdit ediyor, korkutuyor, ancak aynı anda sizi şiddetsizliğin ona karşı savaşmanın tek yolu olduğuna inandırıyor.

Kurbanlarına bunu konuşmayı öğreten bir kabadayı gibi.

“En büyük komplo, insanları şiddetsizliğin tek çözüm olduğuna inandırmaktır.” üzerine 23 yorum

1. Kırıkkale dan kimler var. En büyük komplo, insanları şiddetsizliğin tek çözüm olduğuna inandırmaktır. . Selam web siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 422

2. Aksaray dan kimler var. En büyük komplo, insanları şiddetsizliğin tek çözüm olduğuna inandırmaktır. . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 245

3. Sivas merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun 04-12-2020 20:55:20

4. Çankırı merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:03:45

5. Bu konu : ” En büyük komplo, insanları şiddetsizliğin tek çözüm olduğuna inandırmaktır. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 240

6. Şırnak dan kimler var. En büyük komplo, insanları şiddetsizliğin tek çözüm olduğuna inandırmaktır. . Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 61

7. Bu konu : ” En büyük komplo, insanları şiddetsizliğin tek çözüm olduğuna inandırmaktır. ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 191

8. Kars merkezden ben emin. Merhaba siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-01-2021 16:48:28

9. Şanlıurfa dan kimler var. En büyük komplo, insanları şiddetsizliğin tek çözüm olduğuna inandırmaktır. . Merhaba web sitesi ciddiyim güzel, sağolun , ziya – 251

10. Bolu merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-01-2021 13:53:21

11. Kırklareli dan kimler var. En büyük komplo, insanları şiddetsizliğin tek çözüm olduğuna inandırmaktır. . Slm siteniz süper ötesi iyi, saolun , – 335

12. Bu konu : ” En büyük komplo, insanları şiddetsizliğin tek çözüm olduğuna inandırmaktır. ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım , ali – 296

13. Hatay merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, teşekkürler 13-02-2021 01:58:12

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link