Bir uzaylı istilası veya başka bir şey kisvesi altında benzer kısıtlamaları ve tiranlığı uygulayabilirlerdi. Bu sefer bir pandemi ile gitmeye karar verdiler. İnsanlar bir virüsün etkileri hakkında tartışmaya devam ediyor. Aslında sahte pandemi insanlardan tepki almak için yaratıldı, böylece zalim gündemlerini uygulayabildiler.

Sorun. Reaksiyon. Çözüm

14 Comments

1. Mrb siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

2. Denizli dan kimler var. En büyük komplo, insanların hala tüm önlemlerin bir virüsle ilgili olduğuna inanmasıdır. . Selam sayfa inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 247

3. Ordu merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2021 04:22:02

4. Selam siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” En büyük komplo, insanların hala tüm önlemlerin bir virüsle ilgili olduğuna inanmasıdır. ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten güzel, tebrikler , – 311

6. Çanakkale dan kimler var. En büyük komplo, insanların hala tüm önlemlerin bir virüsle ilgili olduğuna inanmasıdır. . Selam herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 338

7. Bu konu : ” En büyük komplo, insanların hala tüm önlemlerin bir virüsle ilgili olduğuna inanmasıdır. ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki çok güzel, saolun , ziya – 116

8. Niğde dan kimler var. En büyük komplo, insanların hala tüm önlemlerin bir virüsle ilgili olduğuna inanmasıdır. . Merhaba herkese sayfa valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 492

9. Bu konu : ” En büyük komplo, insanların hala tüm önlemlerin bir virüsle ilgili olduğuna inanmasıdır. ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 62

10. Bu konu : ” En büyük komplo, insanların hala tüm önlemlerin bir virüsle ilgili olduğuna inanmasıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 45

11. Slm bu web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

12. Afyon dan kimler var. En büyük komplo, insanların hala tüm önlemlerin bir virüsle ilgili olduğuna inanmasıdır. . Selamın aleyküm web siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , ziya – 158

Write A Comment