En Büyük Komplo, insanların hayatta kalabilmek için para kazanmaları gerektiğini düşünmek için doğumlarından beri şartlandırılmış olmalarıdır. Bu yalana nadiren itiraz edilir ve çok az insan bu aldatmacanın dışına çıkmaya isteklidir.

Parayı ilk icat edenler Babillilerdi. Para kendi başına mal ve hizmetleri takip etmenin bir yolundan başka bir şey değildir. Birçok insan parasız yaşayamayacağını söylüyor ama bu bir yalan. Parasız yaşayamayacağınızı söylemek, 12’ye kadar sayana kadar yumurta yiyemeyeceğinizi söylemek gibidir. Para sadece bir sayı için bir semboldür. Dünya liderleri, insanların parasız yaşayamayacağı efsanesinden yararlandı. Bu efsanenin neden olduğu nihai hasar, kaynaklar üzerindeki bitmeyen savaşlardır. Dünya, parayı kendi içinde bir amaç haline getirerek bir idole dönüştürdü. Paraya olan bu kör inanç, insanların rasyonel düşünme yeteneklerini kaybetmelerinden sorumludur. Kilise, zamanın değiştiğini ve içinde yaşadığımız karmaşık toplumun suçu olduğunu söyleyerek bu çılgınlığı paraya karşı haklı çıkardı. Kiliseler, tüm kötülüklerin kökenine sis perdesi ardına sis perdesi atmaya devam ediyorlar, ancak İsa’nın öğretilerinden kaçmaya devam ederlerse bu idolü nasıl yok edeceklerini, o zaman kendilerine Hıristiyan demeyi bırakmalılar. İsa’nın para mitini yok etmenin çözümü, herkesin sahip olduğu her şeyi satması ve parayı fakirlere dağıtması, para ve yiyecek için çalışmayı bırakması, yiyecek ve giyecek için hiç düşünmemesi ve gidip bu İncil’i vaaz etmesidir. tüm dünya. İşte insanların paraya bağımlılıkları nedeniyle nasıl çıldırdıklarına dair bulduğum komik bir şarkı. 🙂 👉 Money Made Man Mad (Hıristiyan Halk Şarkısı) 👈

“En Büyük Komplo, insanların hayatta kalabilmek için para kazanmaları gerektiğini düşünmek için doğumlarından beri şartlandırılmış olmalarıdır. Bu yalana nadiren itiraz edilir ve çok az insan bu aldatmacanın dışına çıkmaya isteklidir.” üzerine 24 yorum

1. Elazığ merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 08-08-2020 04:05:48

2. Bursa merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-09-2020 13:03:07

3. Aydın merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 11:22:35

4. Gümüşhane merkezden ben . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 16-10-2020 04:53:42

Yorum yapın