En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır.

İyi adam yok. Var olmalarına izin verilmiyor. İyi olduğunu düşündüğünüz ve hatta iyi olduğunu düşünenler bile, sadece kötülüğün aracı olarak var olurlar. Çünkü gerçek kötülüğün günah keçilerine ve inanarak kandıracak birine ihtiyacı vardır. Bu, herhangi bir uyumsuzluk sancısını bastırmak için kullanılan yanlış bir adalet duygusu verir. Seni kurtarmaya gelen sihirli bir mermi yok. İyi adamlar bile kötü adamlardır. Palpatine her yerdedir. İyiye karşı kötülüğe inanmak için şartlandırıldınız. Sol vs Sağ. Doğruya karşı yanlış. İkili düşünmek çünkü ikili programlama dilidir. Disney gerçek değil. İyi olduğunu düşündüğünüz şey kötü tarafından kontrol edilir. Ayrılıkçılar torbacı değildir ve senato da iyi adamlar değildir. Kral Çıplak.

This Post Has 22 Comments

1. gaye

Bu konu : ” En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır. ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 400

2. ali

Bu konu : ” En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır. ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 468

3. elif yılmaz

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım 08-01-2021 16:15:55

4. Emine

İzmir merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 11-01-2021 18:40:00

5. elif yılmaz

Bu konu : ” En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır. ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 335

6. ali

Bu konu : ” En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, saolun , ali – 232

7. memo

Rize dan kimler var. En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır. . Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 103

8. Aylin

Bu konu : ” En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır. ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 154

9. hatice

Hakkari merkezden ben hatice. Slm paylaşımın yeminle güzel, tebrikler 29-01-2021 10:36:17

10. doruk

Aksaray dan kimler var. En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır. . Selamlar sayfan valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 190

11. Hasan

Niğde dan kimler var. En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır. . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 210

12. mehmet

Aksaray merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok güzel, twitter da paylaştım 22-02-2021 23:01:47

13. doruk

Gaziantep dan kimler var. En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır. . Selam sayfanız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 462

14. mehmet

Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, sağolun

15. elif yılmaz

Düzce dan kimler var. En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır. . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 102

16. hatice

Bu konu : ” En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki çok iyi, sağolun , hatice – 71

17. ali

Niğde merkezden ben ali. Merhabalar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-03-2021 10:38:34

18. emin

Slm bu web sitesi valla çok güzel, saolun

19. Anonim

Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

20. Anonim

Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

21. doruk

Merhaba herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

22. Hasan

Manisa dan kimler var. En büyük komplo, “iyi adamların” olması ve onların sizi kurtaracaklarıdır. . Slm siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 232

Bir cevap yazın