İnsanların inançlarını ve akıl yürütmelerini dinlemeye her zaman açığım, bu yüzden şüphe duymadan hangi komplo teorisine inandığınızı ve nedenini bilmek istiyorum.

Benimkisi 11 Eylül’den ABD Hükümeti’nin sorumlu olması. Yıkım uzmanlarını dinledikten ve kulelerin (Kule 7 dahil) çöküşüyle ​​ilgili görüşlerini aktardıktan sonra, uçakların kuleleri yıkmadığına ikna oldum.

Author

30 Comments

1. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 215

3. Bu konu : ” En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 53

4. Merhaba herkese siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Selam web siteniz cidden güzel, facebookta paylaştım

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 452

7. Bu konu : ” En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 195

8. Aksaray merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun 11-08-2021 08:58:40

9. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? . Merhabalar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 157

10. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-08-2021 09:03:23

11. Edirne dan kimler var. En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 162

12. Muş merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun 11-08-2021 14:58:11

13. Bu konu : ” En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 213

14. Muğla merkezden ben ali. Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, face de paylaştım 17-08-2021 18:11:15

15. İzmir dan kimler var. En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? . selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler , Aylin – 7

16. İzmir merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 25-08-2021 01:46:49

17. Mrb bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

18. Merhabalar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 59

20. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

21. Siirt dan kimler var. En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? . Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 102

22. Bu konu : ” En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , – 492

23. Iğdır dan kimler var. En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? . merhaba arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, saolun , – 232

24. Karabük dan kimler var. En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? . selam arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, saolun , emin – 375

25. Bu konu : ” En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 35

26. Selam herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

27. Bu konu : ” En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 332

28. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. En çok hangi komplo teorisine inanıyorsunuz? . Selam web sitesi inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 152

Write A Comment