Tamam, bunu okurken yaklaşık 1:10 dakikada bu 90’ların sonundaki kayıt başlangıcındaki synth basını dinleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=QZJkQJCjO2M

Garajda bir bas gitar çalabilirsin, onu güçlendirebilirsin ve istersen lanet olası yeri sallayabilirsin. Öyleyse neden bir albümde hiç ya da nadiren böyle geliyor? En uzun süre, bunun kayıt ortamındaki dinamik aralık eksikliğinden kaynaklanması gerektiğini düşündüm ama Halüsinojen tarafından bunun gibi kayıtları dinlediğinizde ve o ağlayan net yankılanan bası duyduğunuzda, bunu henüz bir kayıtta nasıl başarabilir? o kadar çok rock müzikte bas bölümü hiç böyle geçmiyor? Rock’a karşı bir kayıt endüstrisi komplosu mu?

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” En Çok Kaydedilen Rock Müziğindeki Bas Bölümü Neden Kötü? ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 482

2. Tokat dan kimler var. En Çok Kaydedilen Rock Müziğindeki Bas Bölümü Neden Kötü? . Merhabalar web siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 68

3. Erzincan dan kimler var. En Çok Kaydedilen Rock Müziğindeki Bas Bölümü Neden Kötü? . Slm paylaşım inanki dikkat çekici, tebrikler , emin – 128

4. Bu konu : ” En Çok Kaydedilen Rock Müziğindeki Bas Bölümü Neden Kötü? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 373

5. Şırnak merkezden ben Emine. Mrb web siten cidden dikkat çekici, şukuladım 08-04-2021 19:28:44

6. Bu konu : ” En Çok Kaydedilen Rock Müziğindeki Bas Bölümü Neden Kötü? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 158

7. Bartın merkezden ben Aylin. Mrb siten inan ki mükemmel, face de paylaştım 14-04-2021 13:10:35

8. Bolu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-04-2021 16:58:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link