Evrenin Yaratıcısı, aslında İnsan Kaynakları alanının bir icadıdır. Çok eski zamanlardan beri insanlar ya bir hizmetçi ya da bir köle olarak diğer insanların becerilerini her zaman kullandılar. Kayıp uygarlıklardan henüz keşfedilmekte olanlara kadar yeryüzündeki insanların felaket döngüsünde Tanrı her zaman ortak olmuştur.

Tanrı, koyunları köleleştirmek ve insan türünün yeteneklerinden mahrum bırakmak için yeterli istihdam yaratması için seçkinler tarafından istenir. Tanrı’dan özgür olmak, Anarşiden özgür olmaktır.

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” En eski komplo hala insanlar arasında giderek daha fazla aktif ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız valla güzel, face de paylaştım , banu – 477

2. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

3. İzmir dan kimler var. En eski komplo hala insanlar arasında giderek daha fazla aktif . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 497

4. Bu konu : ” En eski komplo hala insanlar arasında giderek daha fazla aktif ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 244

5. Merhaba siten cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

6. Selamın aleyküm web siten inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

7. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. En eski komplo hala insanlar arasında giderek daha fazla aktif . selam arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 291

8. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

9. Bolu dan kimler var. En eski komplo hala insanlar arasında giderek daha fazla aktif . Selam herkese sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 65

10. Samsun dan kimler var. En eski komplo hala insanlar arasında giderek daha fazla aktif . Selam sayfan süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 256

11. Kayseri merkezden ben Aylin. Selam web siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-04-2021 03:55:37

12. Çanakkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, tebrikler 23-04-2021 00:29:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link