En ırkçı

Siyah bir insanı Afrikalı-Amerikalı veya Meksikalı bir adama Meksikalı Amerikalı vb. Demek yapabileceğiniz en Irkçı şey mi? Demokratlar ve kimlik politikaları ya da tam tersi gibi davrandıklarında aslında ırkçı. Neden sadece Amerikalı olamıyorlar, ten rengi neden bu kadar önemli? Kimse bir insanı, ten rengine göre değil, karakterinin içeriğine göre yargılamasını söylememiş miydi? Sadece bir düşünce.

This Post Has 11 Comments

1. banu

Bolu merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 03-03-2021 17:24:26

2. ali

Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

3. Anonim

Artvin dan kimler var. En ırkçı . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 349

4. ali

Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim güzel, şukuladım

5. ahmet

Bu konu : ” En ırkçı ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 14

6. Aylin

Selam paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. hatice

Bu konu : ” En ırkçı ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 41

8. banu

Bu konu : ” En ırkçı ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 278

9. banu

Giresun merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler 25-03-2021 12:31:30

10. Hasan

Balıkesir merkezden ben Hasan. Slm web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun 05-04-2021 16:13:24

11. gaye

Bu konu : ” En ırkçı ” çok güzel. Mrb siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 391

Bir cevap yazın