En iyi aya iniş belgeseli?

Ay’a ayak basmasıyla ilgili hangi belgeseli izlemenizi tavsiye edeceğinizi sormak istedim. Kız arkadaşım ve ben aya inişin aldatmaca / aşamalı açısını keşfetmek istiyoruz.

Birkaç yıl önce birkaçını kurtardım ama eminim ki yıllarca kaydedilmiş gönderilerden geçmenin waaaay’in çok uzun sürdüğünü anlıyorsunuz. Denedim ama şimdiye kadar bulamadım. Bu yüzden sorum, umarım bana iyi tavsiyeler verebilirsiniz.

“En iyi aya iniş belgeseli?” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” En iyi aya iniş belgeseli? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 315

2. Bitlis dan kimler var. En iyi aya iniş belgeseli? . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 395

3. Batman dan kimler var. En iyi aya iniş belgeseli? . Selamlar bu web sitesi harbiden güzel, teşekkürler , gaye – 268

4. Artvin dan kimler var. En iyi aya iniş belgeseli? . merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, şukuladım , gaye – 28

5. Isparta merkezden ben banu. Selamlar web siten inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 20-01-2021 05:46:12

6. Amasya merkezden ben . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 01-02-2021 00:01:32

7. Yalova dan kimler var. En iyi aya iniş belgeseli? . Selamlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 324

8. Kırklareli merkezden ben banu. Mrb sayfanız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-02-2021 12:32:12

9. Çankırı dan kimler var. En iyi aya iniş belgeseli? . merhaba arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 455

10. Trabzon dan kimler var. En iyi aya iniş belgeseli? . Slm sayfan gerçekten çok güzel, saolun , mehmet – 173

11. Nevşehir dan kimler var. En iyi aya iniş belgeseli? . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden mükemmel, face de paylaştım , gaye – 278

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link