Ayaklarımızda çocuklarımızla sokaklarda savaşacağız Ve taptıkları ahlak yok olacak Ve bizi kışkırtan adamlar Tüm yanlışları yargılamak için Otururlar Karar verirler ve pompalı tüfek şarkı söyler Şapkamı devireceğim yeni anayasaya Yeni devrim için eğilin Gülümseyin ve değişime gülümseyin Gitarımı alın ve çalın Tıpkı dünkü gibi Sonra dizlerimin üstüne çöküp dua edeceğim Bir daha aldanmayalım Değişim, olmuştu gelecek Baştan beri biliyorduk Kattan kurtulduk, hepsi bu Ve dünya aynı görünüyor Ve tarih değişmedi Çünkü pankartlar, bir sonraki savaşta uçuyorlar Yeniye şapka çıkaracağım anayasa Yeni devrim için eğilin Gülümseyin ve her yerdeki değişime gülümseyin Gitarımı alın ve çalın Tıpkı dünkü gibi Sonra dizlerimin üstüne çöküp dua edeceğim Bir daha aldanmayacağım, hayır, hayır hareket edeceğim ben ve ailem bir yana eğer yarı hayatta kalırsak tüm kağıtlarımı alıp gökyüzüne gülümseyeceğim Hipnotize olan asla yalan söylemez değil mi? Evet Sokaklarda hiçbir şey yok Bana farklı görünüyor Ve sloganlar yerini aldı by bye Ve soldaki ayrılık Şimdi sağda ayrılık Ve sakallar bir gecede uzadı Şapkamı yeni anayasa Yeni devrim için eğilin Gülümseyin ve değişime gülümseyin Gitarımı alın ve çalın Tıpkı dünkü gibi Sonra dizlerimin üstüne çöküp dua edeceğim Bir daha aldanmayız Yine kanmayın, hayır, hayır Evet Yeni patronla tanış Eski patronla aynı

…Annabe11e tarafından gönderildi
[comments]

Author

24 Comments

1. Selamlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

2. Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba web siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-07-2021 10:31:13

3. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

4. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-08-2021 10:40:11

5. Bu konu : ” En iyi kimdi ” çok güzel. Selam siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 339

6. Bu konu : ” En iyi kimdi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 105

7. Mardin dan kimler var. En iyi kimdi . Selam siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 256

8. Bu konu : ” En iyi kimdi ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 145

9. Kocaeli dan kimler var. En iyi kimdi . selamun aleyküm web siteniz gerçekten güzel, saolun , – 361

10. Siirt merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-08-2021 15:32:05

11. Erzincan merkezden ben . Mrb web siten inanılmaz çok iyi, sağolun 20-08-2021 22:35:50

12. Kilis dan kimler var. En iyi kimdi . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 446

13. Karaman dan kimler var. En iyi kimdi . Merhaba herkese sayfa harbiden çok iyi, teşekkürler , ali – 421

14. Selam paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

15. Konya merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız inan ki iyi, teşekkürler 31-08-2021 04:30:40

16. Bu konu : ” En iyi kimdi ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , banu – 77

17. Bu konu : ” En iyi kimdi ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 111

18. Merhaba herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

19. Denizli dan kimler var. En iyi kimdi . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun , gaye – 483

20. Amasya dan kimler var. En iyi kimdi . selamun aleyküm web siten süper ötesi güzel, sağolun , emin – 255

Write A Comment